MMA PLACAByły mistrz KSW przechodzi do ACA

Były mistrz KSW przechodzi do ACA

Były mistrz Federacji KSW przechodzi do ACA! Będzie teraz toczył walki dla rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki!

Chodzi o postać Gorana Reljicia. 36-letni Chorwat poinformował w mediach społecznościowych o podpisaniu kontraktu z organizacją ACA.

Były mistrz KSW przechodzi do ACA

Goran Reljic był mistrzem wagi półciężkiej KSW. Pas mistrzowski zdobył w maju 2015 roku, kiedy to na gali KSW 31 pokonał niejednogłośnie na punkty Attilę Vegha. Chorwat tytuł stracił na kolejnej gali – w październiku 2015 roku na KSW 32. Przegrał wówczas przez nokaut w pierwszej rundzie z Tomaszem Narkunem. Był to ich rewanż.

Chorwacki zawodnik mieszanych sztuk walki dla Federacji KSW stoczył kilka pojedynków. Pokonywał między innymi wspomnianego Tomasza Narkuna (przez decyzję na KSW 29) czy Karola Celińskiego. Nie uciekł jednak od porażek. Lepsi od Chorwata okazywali się Jan Błachowicz i – co już wspomnieliśmy – Tomasz Narkun w ich rewanżowej walce.

Reljic ma za sobą także występy w UFC. Toczył tam walki w latach 2008-2010, a przygodę z oktagonem największej organizacji MMA na świecie zakończył z rekordem 1-3.

Obecnie Goran Reljic może pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. Odniósł je w mniejszych europejskich organizacjach MMA.

Zobacz także:

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Dana White ostro o PVZ! Paige zostanie zwolniona?

Paige VanZant w sobotę stoczyła pierwszą walkę w dobie koronawirusa. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych została poddana już w pierwszej rundzie.