MMA PLFAME MMAKrzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Murański Radzikowski

Dzisiejsza konferencja prasowa przed galą FAME MMA 12 dostarczyła kibicom dużej dawki emocji. Najważniejszą informacją tego wieczoru było na pewno zastępstwo do którego dojdzie w walce Arkadiusza Tańculi. Do walki z „Aroyem” zamiast Mateusza Murańskiego wyjdzie jego ojciec – Jacek. Wiele było innych sytuacji, które również wywarły spore zainteresowanie wśród tłumu.

„Przestańcie czepiać się rodzin!”

Na obecnie trwającej konferencji prasowej FAME MMA 12, głos zabrał Krzysztof Radzikowski, który w dobitny sposób odpowiedział na słowa Jacka Murańskiego.

Powiem Ci tak, odnośnie tych sterydów, które zarzucasz Arkowi. Sama strzykawka nie wystarczy. Dieta w sportach sylwetkowych to jest podstawa. A po drugie – tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Jacek Murański zastąpi syna i zawalczy na szalonych zasadach z Arkadiuszem Tańculą!

To się dzieje naprawdę! Jacek Murański wystąpi na gali FAME MMA 12! 52-latek wchodzi na zastępstwo za swojego syna Mateusza do walki z Arkadiuszem Tańculą. 

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybys nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12… z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelu.

Norman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w środowisku sportów walki. Parke aktualnie ma wiążący kontrakt z federacją KSW, jednak miał już dwa wyskoki do Fame MMA. Jak sam zapowiedział w mediach, kontrakt kończy się w grudniu i szuka nowego pracodawcy, a dziś zamieścił wymowne zdjęcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis