MMA PLFAME MMAKontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Jacek Murański kontuzja

Kilkadziesiąt minut temu dowiedzieliśmy się, że Mateusz Murański wypadł z walki z Arkadiuszem Tańculą. 27-latek doznał kontuzji ręki, która eliminuje go z występu na gali FAME MMA 12. Organizacja FAME błyskawicznie znalazła jednak zastępstwo w postaci… ojca Mateusza. Jacek Murański – bo o nim mowa – zadebiutuje w FAME już podczas najbliższej gali. Zmienia to plany względem Pana Jacka, ponieważ jego inauguracyjne starcie miało odbyć się na marcowej gali z numerem 13.

Jacek Murański wyjdzie do pojedynku z kontuzją!

Wiele nowych informacji przynosi nam trwająca konferencja prasowa FAME MMA 12. Jak dowiedzieliśmy się od Jacka Murańskiego, 52-latek wyjdzie do walki z Arkadiuszem Tańculą w zastępstwie za swojego syna. Jak jednak zakomunikował starszy Muran – do walki przystąpi z kontuzją!

Ja się nie narzucam ze swoimi problemami, ale – podczas wywiadu z Tomaszem Majewskim – redaktor sam zauważył, że jest jakiś problem z moim łokciem. Tak, jest zerwana torebka. Od miesiąca nie robimy lewą ręką nic. Przyjechałem tutaj dzisiaj ogłosić, że Mateusz nie zawalczy i siąść do rozmów. Jacek Rumniak jest przeciwko mojej walce, ponieważ mamy świadomość że od miesiąca nie pracuję w pełni lewą ręką. Nie jest zerwana, ale jest uszkodzona torebka w stawie łokciowym. To są skutki, jak się chce z niedźwiedziem szarpać. Taki jest właśnie Jacek Rumniak. Ja bym nie wziął tej walki, gdyby Tańcula nie opluł kobiety!

Zobacz także:

FAME MMA 12: Jacek Murański zastąpi syna i zawalczy na szalonych zasadach z Arkadiuszem Tańculą!

To się dzieje naprawdę! Jacek Murański wystąpi na gali FAME MMA 12! 52-latek wchodzi na zastępstwo za swojego syna Mateusza do walki z Arkadiuszem Tańculą. 

Norman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w środowisku sportów walki. Parke aktualnie ma wiążący kontrakt z federacją KSW, jednak miał już dwa wyskoki do Fame MMA. Jak sam zapowiedział w mediach, kontrakt kończy się w grudniu i szuka nowego pracodawcy, a dziś zamieścił wymowne zdjęcie.

Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA. Mistrz KSW zaprasza na treningi!

To się robi coraz bardziej realne! Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA! Do ustalenia pozostaje jedynie kwestia gaży, rywala i daty walki. Turski może też liczyć na pomoc najlepszego w Polsce w tym fachu w kategorii koguciej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis