MMA PLKSWNorman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w środowisku sportów walki. Parke aktualnie ma wiążący kontrakt z federacją KSW, jednak miał już dwa wyskoki do Fame MMA. Jak sam zapowiedział w mediach, kontrakt kończy się w grudniu i szuka nowego pracodawcy, a dziś zamieścił wymowne zdjęcie.

Jak wiadomo Marcin Najman już nie tylko ograniczył się na występy w klatce, a sam organizuje gale. MMA-VIP, bo tak się nazywa projekt, którego jest współwłaścicielem, jest jednym z budzących największe kontrowersje projektem. To ta federacja zapoczątkowała walki kobiet z mężczyznami w klatce. To jest cecha łącząca MMA-VIP i Normana Parke. Obie strony budzą kontrowersję.

Wymowne zdjęcie z Marcinem Najmanem.

W dniu wczorajszym Norman Parke opublikował wymowne zdjęcie w kontekście poszukiwań nowego pracodawcy. Opublikował stare zdjęcie z Marcinem Najmanem – Właścicielem VIP-MMA. Wiadomo, że trzeba to traktować z dużym dystansem, bo różnie bywało z jego poczynaniami. Sam wspominał w programie Hejt Park, że trzeba czasem jego posty i medialne burze traktować z przymrużeniem oka. Zdjęcie zostało podpisane słowami ,,Nie bądź zaskoczony. #freakfighter”.

Jak myślicie, czy to kolejne budowanie otoczki do swej osoby, czy coś jest naprawdę na rzeczy?

Zobacz także:

Warszawski Dresik chce zwycięzcy z walki Najman vs Murański!

Norbert “Warszawski Dresik” Janecki to osoba, która ciągle się pojawia w przestrzeni publicznej. A to Roast Najmana, a to gala Punchdown, czy walka z Mateuszem Murańskim.

Czy zobaczymy Maćka Turskiego w oktagonie? Jest otwarty na wystąpienie!

To się robi coraz bardziej realne! Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA! .

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis