MMA PLFAME MMAFAME MMA 12: Jacek Murański zastąpi syna i zawalczy na szalonych zasadach z Arkadiuszem Tańculą!

FAME MMA 12: Jacek Murański zastąpi syna i zawalczy na szalonych zasadach z Arkadiuszem Tańculą!

To się dzieje naprawdę! Jacek Murański wystąpi na gali FAME MMA 12! 52-latek wchodzi na zastępstwo za swojego syna Mateusza do walki z Arkadiuszem Tańculą.

Murański Tańcula

Na obecnie trwającej konferencji FAME MMA 12, włodarze federacji poinformowali, że dojdzie do zmiany w karcie walk. Mateusza Murańskiego – który pierwotnie miał być rywalem Arkadiusza Tańculi – zastąpi… jego ojciec. Przyczyną wypadnięcia młodszego Murana jest kontuzja ręki.

Jacek Murański zadebiutuje zatem w klatce FAME MMA wcześniej niż planowano. Pierwotnie jego debiut był szykowany na galę z numerem 13. Pojedynek z Tańculą odbędzie się w klatce rzymskiej o wymiarach 3m x 3m. Ponadto zawodnicy wystąpią w rękawicach do MMA, a podczas starcia będą mogli zaprzęgnąć do pracy swoje łokcie!

Zobacz także:

Norman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w środowisku sportów walki. Parke aktualnie ma wiążący kontrakt z federacją KSW, jednak miał już dwa wyskoki do Fame MMA. Jak sam zapowiedział w mediach, kontrakt kończy się w grudniu i szuka nowego pracodawcy, a dziś zamieścił wymowne zdjęcie.

Warszawski Dresik chce walki ze zwycięzcą Murański vs Najman! Czy to dojdzie do skutku?

Norbert “Warszawski Dresik” Janecki to osoba, która ciągle się pojawia w przestrzeni publicznej. A to Roast Najmana, a to gala Punchdown, czy walka z Mateuszem Murańskim. Dresik nie przebiera w słowach i często wdaje się w konflikty. Głośną sprawą wokół jego osoby był brak wypłaty za bycie rezerwowym w walce Najman vs Złotówa. Rzekomo miał dostać dwa tysiące, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymał wypłaty. Najman jednak deklarował, że przelew został wysłany.

Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA. Mistrz KSW zaprasza na treningi!

To się robi coraz bardziej realne! Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA! Do ustalenia pozostaje jedynie kwestia gaży, rywala i daty walki. Turski może też liczyć na pomoc najlepszego w Polsce w tym fachu w kategorii koguciej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis