MMA PLKSWKarolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Karolina Owczarz

Więcej o wyzwaniu, które zawodniczce trenującej w Łodzi rzuciła Sylwia Juśkiewicz pisaliśmy -> TUTAJ.

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Teraz mamy odpowiedź Karoliny Owczarz, która werbalnie zgodziła się podjąć rękawice rzucone przez Juśkiewicz. Wydaje się zatem, że oficjalne ogłoszenie tego starcia już niebawem!

“Tak, tak. Widziałam🤦🏼‍♀️
ale jakoś w weekend miałam ciekawsze zajęcia, niż przejmowanie się KOLEJNĄ zawodniczką, która zamierza wysyłać mnie do walk celebrytów🤷🏼‍♀️ że im się to jeszcze nie nudzi🤷🏼‍♀️ na razie jedyna walka, którą przegrałam to ta, w której nie padały takie słowa😉

Sprawdzamy, czy przy ewentualnym pojedynku z Sylwią zachowamy proporcję:
mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?😈
co Wy na to? #ksw#ksw64

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis