MMA PLKSWSylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz! Chce wysłać ją do freaków niszcząc marzenia o pasie KSW

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz! Chce wysłać ją do freaków niszcząc marzenia o pasie KSW

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz i proponuje jej walkę na październikowej gali KSW 64. 26-latka wypomina Owczarz jej zainteresowanie walką z freak fighterką.

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz

Karolina Owczarz ma zaplanowaną walkę na gali KSW 64, która 23 października odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Łodzianka nie ma jeszcze ogłoszonej rywalki.

Tą chce zostać Sylwia Juśkiewicz, która wypomina Owczarzównie jej zainteresowanie walką z freak fighterką. Chodzi o prowadzenie studia gali High League, gdzie Karolina Owczarz przyznała, że byłaby zainteresowana walką ze zwyciężczynią walki Ewa Brodnicka vs LilMasti, którą okazała się youtuberka.

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz! Chce wysłać ją do freaków niszcząc marzenia o pasie KSW

Juśkiewicz próbuje wykorzystać fakt braku ogłoszenia rywalki dla Owczarz na KSW 64 i proponuje jej pojedynek zarzekając się, że po walce wyśle ją do organizacji freakowej:

“Z jednej strony mówisz o walce o pas w KSW, a z drugiej strony chcesz mierzyć się z freakową zawodniczką. Pozwól Karolinko, że 23 października pomogę Ci szybko dokonać tego wyboru, która organizacja po naszej walce będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem 😊 Let’s go 😈

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis