MMA PLBez kategoriiŁukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Juras

Popularny ”Juras” stoczył swoją czwartą walkę po powrocie ze sportowej emerytury. Jurkowski ostatnie starcie odnotował w walce wieczoru 61 edycji KSW w Trójmieście. Walka dostarczyła sporo emocji. ”Juras” miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.

Juras reaguje: Kwestia kolejnych aby skończyło się tragedią!

Łukasz Jurkowski reaguje na twitterze! Alana McLaughlin to druga transpłciowa osoba, która zadebiutowała w MMA na terenie Stanów Zjednoczonych. ”Juras” zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Fucking Joke

Nie dzieje się krzywda. Nie w tej walce. Kwestia kolejnych aby skończyło się tragedią. Nie i jeszcze raz NIE!

Zobacz także:

Awantura przed konferencją MMA VIP 3! Kazik rzucił się z pięściami na Żuroma! [WIDEO] Oglądaliście?

Dymy były już przed konferencją prasową MMA VIP 3. Kazik Klimat Kartel postanowił rzucić mocne słowa w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Na tym się nie skończyło, bo w pewnym momencie w grę poszły pięści. O ich starciu mówiło się w kontekście trzeciej edycji, lecz ”Żurom” postanowił przyjąć lepszą propozycję organizacji.

MMA VIP 3: Trener Bonusa BGC pojawił się na konferencji prasowej Najmana! Dostał propozycję walki! Zaskoczeni?

Eryk Bręczewski pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 3, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego października. Trener ”Bonusa BGC” dostał propozycję walki z ”Antykonfidentem”, ale postanowił odmówić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis