MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaSkusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Szpilka MMA


3 miesiące minęły już od ostatniej walki Artura Szpilki. W swoim ostatnim pojedynku „Szpila” musiał uznać wyższość Łukasza Rożańskiego – który znokautował go w pierwszej rundzie. Od tej pory wszyscy kibice zastanawiają się – co dalej z Arturem? Czy nadal będzie kontynuował swoje walki w boksie, a może dojdzie do jego długo oczekiwanego debiutu w MMA?

„Bokser z bokserem w MMA”

W rozmowie dla Mateusza Kaniowskiego, 32-latek potwierdził zainteresowanie w mieszanych sztukach walki. Zawodnik urodziny w Wieliczce wypowiedział się również o potencjalnym pierwszym rywalu.

Chciałbym zawalczyć z jakimś bokserem – czemu nie. Bokser z bokserem w MMA. Są konflikty w polskim boksie, które fajnie byłoby zobaczyć, ale w MMA. Jest pare walk, które mogłoby się ludziom spodobać. Na ten moment chcę wrócić, a gdzie i jak – zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis