MMA PLarmia fight nightKamil Szymuszowski w Armia Fight Night, niedługo szczegóły debiutu!

Kamil Szymuszowski w Armia Fight Night, niedługo szczegóły debiutu!

Jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej w Polsce – Kamil Szymuszowski w Armia Fight Night! 31-latek swoje ostatnie walki toczył w największej polskiej organizacji – KSW.

O angażu Szymuszowskiego, Armia Fight Night poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. To poważne wzmocnienie szeregów organizacji prowadzonej przez Filipa Bątkowskiego:

Kamil Szymuszowski w Armia Fight Night, niedługo szczegóły debiutu!

Szymuszowski swoje ostatnie walki toczył w klatce KSW, z przerwą na występ w Wieczorze Walk 4, gdzie znokautował Marcina Pawłowskiego.

W KSW “Szymek” stoczył siedem walk notując rekord 4-3. Ostatnie starcia to jednak przegrane. W KSW lepsi okazywali się od niego: Grzegorz Szulakowski, Artur Sowiński i Michał Pietrzak.

Teraz Szymuszowski będzie budował swój rekord w Armia Fight Night. która już niedługo poinformuje o szczegółach debiutu nowego nabytku.

Zobacz także:

MMATricks.pl – pierwsza w Polsce platforma do samodzielnej nauki MMA właśnie wystartowała!

MMATricks.pl to pierwsza w Polsce innowacyjna platforma, dzięki której samemu możesz uczyć się i poznawać tajniki niesamowicie szybko rozwijającej się dyscypliny zwanej MMA. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz czy trenujesz kilka lat. Trzy poziomy zaawansowania pozwalają, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Zobaczcie jakie komentarze pojawiały się po przegranej Błachowicza! ”Niestety UFC to nie KSW”

Jan Błachowicz (28-8) jest świetnym przykładem zawodnika, który nie poddaje się do samego końca. Polak w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Jan postawił na zmiany i wrócił w wielkim stylu. Postanowiliśmy przypomnieć wam komentarze internautów, które pojawiały się w ciężkich chwilach naszego mistrza.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Kolejny weekend to kolejne gale MMA. Co warto obejrzeć tym razem? Sprawdźcie.