MMA PLJan BłachowiczZobaczcie jakie komentarze pojawiały się po przegranej Błachowicza! ”Niestety UFC to nie KSW”

Zobaczcie jakie komentarze pojawiały się po przegranej Błachowicza! ”Niestety UFC to nie KSW”

Jan Błachowicz (28-8) jest świetnym przykładem zawodnika, który nie poddaje się do samego końca. Polak w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Jan postawił na zmiany i wrócił w wielkim stylu. Postanowiliśmy przypomnieć wam komentarze internautów, które pojawiały się w ciężkich chwilach naszego mistrza.

38-latek w sobotę po raz pierwszy obronił pas wagi półciężkiej. Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego podczas UFC 259 wypunktował Israela Adesanyę (20-1). Dla Nigeryjczyka była to pierwsza zawodowa przegrana. Ponadto Israel w tym starciu chciał zapisać się w historii UFC jako podwójny mistrz.

To był ciężki czas w karierze Błachowicza!

Jan Błachowicz (28-8) przed wejściem na szczyt miał ciężki okres. ”Cieszyński Książę” był nawet bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. W tym okresie na naszego reprezentanta spadła wielka krytyka. W większości nie była to konstruktywna krytyka, a wyśmiewanie występów Błachowicza. Ile jest osób, które wierzyły do samego końca?

Jest to smutne, ale prawdziwe! Takie właśnie pojawiały się komentarze w najtrudniejszym okresie Jana Błachowicza w UFC.

komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz

Zobacz także:

Błachowicz vs Adesanya okiem prześmiewczego youtubera! Widzieliście?

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Israel Adesanya, który odbył się na minionej gali UFC 259 okiem prześmiewczego youtubera! Na kanale Mojaheda Fudailata pojawiło się podsumowanie walki wieczoru minionej gali.

Świetne wyniki oglądalności walki Jana Błachowicza! Zgadzacie się ze słowami Andrzeja Kostyry?

Czy MMA w Polsce zaczęło już przebijać się do mainstreamu? Na to mogą wskazywać wyniki oglądalności gali UFC 259. Wydarzenie z udziałem Jana Błachowicza obejrzało w sumie ponad 400 tysięcy kibiców.