Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMAtricks.plMMATricks.pl – pierwsza w Polsce platforma do samodzielnej nauki MMA właśnie wystartowała!

MMATricks.pl – pierwsza w Polsce platforma do samodzielnej nauki MMA właśnie wystartowała!

MMATricks.pl to pierwsza w Polsce innowacyjna platforma, dzięki której samemu możesz uczyć się i poznawać tajniki niesamowicie szybko rozwijającej się dyscypliny zwanej MMA. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz czy trenujesz kilka lat. Trzy poziomy zaawansowania pozwalają, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Samodzielna nauka też może być przyjemna. Jak się uczyć, aby się nauczyć? Należy oglądać filmiki instruktażowe tak długo, aż dana technika nie będzie sprawiała trudności. Gdy zobaczysz, że wykonujesz ją płynnie, śmiało możesz przejść do kolejnej. Jeśli będziesz potrzebował/a powtórzyć filmik 100 razy, to to zrób! Właśnie w tym kryje się cały sekret.

Największe gwiazdy polskiej sceny mieszanych sztuk walk za pomocą instruktażowych filmów przedstawiają i uczą sztuk walk od kuchni. Aby wybrać się na trening nie potrzebujesz nic, oprócz wygodnego stroju oraz kawałka wolnej przestrzeni. Nieuniknione, że w przypadku treningu płaszczyn grapplingowych – jakimi są BJJ (Brazylijskie Jiu-Jitsu) i zapasy – do stawiania kolejnych kroków ważną rolę odgrywa partner.

Pamiętaj, najważniejsza w treningu jest determinacja i wiara w siebie. Tak samo Ty jak i my będziemy bogacić się w kolejną wiedzę, co oznacza, że w aplikacji z tygodnia na tydzień będzie przybywać kolejnych materiałów do nauki. Szykujemy też niespodzianki!

Warto przytoczyć specyfikę nauki za pomocą MMATricks.pl. Można rozłożyć ją na trzy płaszczyzny: stójka, zapasy i parter. Każda z nich została rozpracowana na części pierwsze i pokazana od A do Z.

W tej chwili w naszej bazie znajdują się ponad 60 filmów – między innymi kursy szkoleniowe z:

Łukaszem Zaborowskim – trenerem stójki Karoliny Kowalkiewicz oraz Marcina Wrzoska

Emilem Grzelakiem – trenerem parteru Karoliny Kowalkiewicz oraz Marcina Wrzoska

Filipem Wolańskim – czołowym zawodnikiem KSW

Sebastianem Kotwicą – zawodnikiem MMA, którego domeną są techniki zapaśnicze

W MMATricks wyróżniamy trzy poziomy zaawansowania:

Początkujący – jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z MMA, to ten poziom jest właśnie dla Ciebie! Tutaj nauczysz się wszystkiego od podstaw. Zaczynając od trzymania gardy, poruszania się, poznawania podstawowych technik i poprawnego wyprowadzania ciosów.

Średnio-zaawansowany – pierwsze kroki i podstawy nie stanowią już dla Ciebie problemu? Czas przenieść się do nieco bardziej skomplikowanych ruchów i technik. Na tym poziomie urozmaicisz swoje kompetencje o nowy bagaż umiejętności.

Zaawansowany – Skoro MMA trenujesz już od długiego czasu, a zżera Cię ciekawość i szukasz nowych wyzwań treningowych, to wspomniany poziom wydaje się być wręcz idealny. Specjaliści nie próżnowali i na tym etapie podzielili się wiedzą, która pomoże zawodnikowi wskoczyć na wyżyny.

Nasza baza technik aktualizowana jest co tydzień. Pozwoli Ci to bardzo często korzystać z nowych materiałów!

Dzisiaj każdemu z nas znane są aplikacje typu Netlix czy Spotify, gdzie płatność odbywa się cyklicznie. MMATricks działa na tej samej zasadzie. Co więcej, tutaj z każdym kolejnym treningiem czerpiesz korzyści w postaci nowo zdobytej wiedzy.

A to za jedyne 49,99 zł miesięcznie. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do wszystkich płaszczyzn na każdym poziomie zaawansowania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis