MMA PLNajnowszearmia fight nightNie żyje Grzegorz Smoliński! 39-latek walczył w organizacji Babilon MMA i Armia Fight Night

Nie żyje Grzegorz Smoliński! 39-latek walczył w organizacji Babilon MMA i Armia Fight Night

Mamy przykre wiadomości. Nie żyje zawodnik MMA – Grzegorz Smoliński. Fighter kategorii ciężkiej miał na swoim koncie walki w Babilon MMA czy Armia Fight Night – czyli czołowych organizacjach w naszym kraju. Grzegorz w przeszłości próbował również swoich sił na gali PunchDown.

Smoliński

”Brzytwa” zawodowy debiut w MMA odnotował w lipcu poprzedniego roku na gali Armia Fight Night 10 w Żywcu. Grzegorz musiał szybko uznać wyższość Michała Krystmana. Smoliński w tym roku wystąpił w main evencie Silesian MMA 5 w Mysłowicach, gdzie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Ostatni zawodowy start zaliczył w październiku, gdy  skrzyżował rękawice z Krzysztofem Tkoczem.

Warto zaznaczyć, że ”Brzytwa” stoczył też parę walk amatorski. Podczas jednej z nich wystąpił na Babilon MMA 28 w Nowym Targu.

Nie żyje Grzegorz Smoliński!

Jest to przykra wiadomość. Nie żyje Grzegorz Smoliński. Zawodnik MMA miał 39-lat. Póki co nie znamy przyczyny śmierci Grzegorza.

Dawid Kurtysiak właścicieli organizacji Silesian MMA poinformował o śmierci Grzegorza i pożegnał zawodnika MMA.

Spoczywaj w pokoju przyjacielu – w pamięci pozostaniesz na zawsze.[*][*][*]

Spoczywaj w pokoju przyjacielu – w pamięci pozostaniesz na zawsze.[*][*][*]

Posted by Dawid Kurtysiak on Tuesday, December 13, 2022

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga zakłada własną organizację Freak Night! Jakie mają plany?

Powstaje kolejna nowa organizacja! Trzeba przyznać, że na rynku jest już naprawdę duży przesyt. Mimo wszystko Zbigniew Stonoga zamierza zaryzykować i spróbować w zupełnie inny sposób przyciągnąć publiczność. Nazwa nowej organizacji, to Freak Night.

Kolejny utytułowany sportowiec w freakowej organizacji? Izu Ugonoh: Życie jest krótkie…

Izu Ugonoh utytułowany kickboxer, doświadczony pięściarz, a teraz zawodnik MMA został zapytany o potencjalne starcie w freakowych organizacjach. Co ciekawe Izu nie zamierza mówić nie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis