MMA PLarmia fight nightPiękny gest Armia Fight Night! Takim wpisem podziękowali Mansurowi Azhievowi!

Piękny gest Armia Fight Night! Takim wpisem podziękowali Mansurowi Azhievowi!

Poinformowaliśmy wczoraj, że Mansur Azhiev zaskoczył wszystkich i znienacka postanowił opublikować wpis, w którym jasno dał do zrozumienia, iż kończy zawodową karierę MMA. Zawodnik był mistrzem organizacji Armia Fight Night. Ta postanowiła mu podziękować, wrzucając post na Instagrama.

Piękny gest Armia Fight Night! Takim wpisem podziękowali Mansurowi Azhievowi!
Foto: AFN

Przypomnijmy, że jeden z największych polskich talentów MMA nie wejdzie już do klatki. Młodszy z braci Azhiev oficjalnie zakończył karierę. Trzeba przyznać, że MMA w Polsce ucierpi z tego powodu, bowiem Mansur był wymieniany jako jeden z niewielu zawodników, którzy z biegiem czasu mogliby namieszać w najlepszej organizacji na świecie UFC.

Armia Fight Night dziękuje Mansurowi!

23-latek stoczył 7 zawodowych walk, nie przegrał żadnej z nich. Aż 4 razy występował na gali Armia Fight Night. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy go w listopadzie zeszłego roku, kiedy to przez decyzję sędziów pokonał Amaruy’a Juniora.

Teraz AFN postanowiło opublikować filmik z najlepszymi akcjami Mansura. Wideo towarzyszy dziękczynny wpis.

Trafiał, kiedy chciał, obalał, gdy uważał to za słuszne, dziś decyduje się na rozbrat z zawodowym sportem. Nasz Mistrz, związany z organizacją od 2019 roku, @mansur_azhiev chce zakończyć karierę sportową. Jak zwykliśmy mawiać – wola Mistrza, ale mamy cichą nadzieję, że jeszcze zobaczymy chociaż jedno “pożegnalne” show! Dziękujemy Mansur za wszystkie przeżywane wspólnie emocje. To była prawdziwa przyjemność oglądać Cię w naszej klatce.

– czytamy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis