MMA PLBez kategoriiWeekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Foto: UFC

Kolejny weekend to kolejne gale MMA. Co warto obejrzeć tym razem? Sprawdźcie.

W piątek w Krasnodarze odbędzie się ACA 119. Były mistrz M-1 Global Artem Frolov (14-3) podejmie w walce wieczoru Wendresa Carlosa da Silvę (14-7). Brazylijczyk może być znany fanom w Polsce z występów w naszym kraju, kiedy to pokonywał Piotra Strusa i Bartosza Fabińskiego.

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę czeka nas gala UFC on ESPN+ 45. Po bardzo długiej przerwie do oktagonu powróci Leon Edwards (18-3). Nie udało się doprowadzić do walki Anglika z Chimaevem, ale zamiast niego “Rocky” zmierzy się z Belalem Muhammadem (18-3). Podczas gali zobaczymy również m.in. starcia Mishy Cirkunova (15-5) z Ryanem Spannem (18-6) czy Dana Ige’a z Gavinem Tuckerem (13-1). Ponadto w rozpisce znaleźli się też m.in Angela Hill (12-9), Eryk Anders (13-5) czy Charles Jourdain (10-3-1).

PIĄTEK

ACA 119

Początek gali: 16:00

84,4 kg: Artem Frolov (14-3) vs. Wendres Carlos da Silva (14-7)
77,6 kg: Eldar Khashpakov (10-3) vs. Mark Hulme (8-2)
84,4 kg: Irving Romero-Machado (16-6-2) vs. Ibragim Magomedov (6-1)
70,8 kg: Anatoliy Boyko (5-1) vs. Murat Tlyyarukov (6-3)
66,2 kg: Makhochi Sagitov (7-3) vs. Nilton Gaviao (16-5)
66,2 kg: Arkadiy Osipyan (5-2) vs. Alberd Zhapue (13-3)
93,4 kg: Adlan Ibragimov (4-1) vs. TBA
66,2 kg: Roman Ogulchansky (10-3) vs. Islam Isaev (8-3)
66,2 kg: Karshyga Dautbek (9-3) vs. Nikita Christyakov (11-6-1)
61,7 kg: Walter Pereira Jr. (15-5) vs. Nikolay Baykin (18-8-1)

Transmisja:

PPV (cena 199 rubli – ok. 10 zł)

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „AG 119 FROLOV VS WENDERS KRASNODAR 12 MARCH BASKET-HALL TICKETS ON SALE”

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 45

Początek gali: 23:00

Karta główna (2:00):

170 lb: Leon Edwards (18-3) vs. Belal Muhammad (18-3)
205 lb: Misha Cirkunov (15-5) vs. Ryan Spann (18-6)
145 lb: Dan Ige (14-3) vs. Gavin Tucker (13-1)
135 lb: Jonathan Martinez (13-3) vs. Davey Grant (10-4)
125 lb: Manel Kape (15-5) vs. Matheus Nicolau (15-2-1)
185 lb: Eryk Anders (13-5) vs. Darren Stewart (12-6, 1 N/C)

Karta wstępna (23:00):

115 lb: Angela Hill (12-9) vs. Ashley Yoder (8-6)
145 lb: Charles Jourdain (10-3-1) vs. Marcelo Rojo (16-6)
135 lb: Rani Yayha (26-10-1, 1 N/C) vs. Ray Rodriguez (16-7)
155 lb: Nasrat Haqparast (12-3) vs. Rafa Garcia (12-0)
125 lb: Cortney Casey (9-8) vs. JJ Aldrich (8-4)
115 lb: Gloria de Paula (5-2) vs. Jinh Yu Frey (9-6)
170 lb: Matthew Semelsberger (7-2) vs. Jason Witt (18-6)

Transmisja:

23:00 – UFC Fight Pass
02:00 – Polsat Sport

UFC Fight Night – Edwards vs Muhammad – FIGHTEVENTS.DE

Zobacz także:

Jan Błachowicz po obronie pasa na UFC 259: Udowodniłem, że jestem prawdziwym mistrzem!

To była jego noc! W walce wieczoru gali UFC 259 Jan Błachowicz pokonał Israela Adesanyę i po raz pierwszy obronił tytuł mistrza kategorii półciężkiej UFC.

Błachowicz vs Adesanya okiem prześmiewczego youtubera! Widzieliście?

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Israel Adesanya, który odbył się na minionej gali UFC 259 okiem prześmiewczego youtubera! Na kanale Mojaheda Fudailata pojawiło się podsumowanie walki wieczoru minionej gali.