Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLarmia fight nightMansur Azhiev zdradził, dlaczego zakończył karierę! Powód może wielu zdziwić!

Mansur Azhiev zdradził, dlaczego zakończył karierę! Powód może wielu zdziwić!

Mansur Azhiev wytłumaczył, dlaczego postanowił zakończyć karierę. W wideo rozmowie podczas programu “Oktagon Live” zabrał głos odnośnie całej sprawy. Trzeba przyznać, że przedstawiony powód może zdziwić wielu fanów.

Mansur Azhiev zdradził, dlaczego zakończył karierę! Powód może wielu zdziwić!
Foto: Armia Fight Night

Niedawno dowiedzieliśmy się, że jednej z największych polskich talentów MMA zakończył zawodową karierę. Była to wiadomość zaskakująca, opublikowana w najmniej spodziewanym momencie. Zawodnik podzielił się swoją decyzją poprzez wpis na Instagramie:

Witam, mógł bym tu długo pisać ale postaram się jak najkrócej. Dla niektórych smutna nowość, a dla innych szczęśliwa)
Kończę karierę zawodową w MMA, BARDZO DZIĘKUJE wszystkim którzy byli ze mną przez tą piękna podróż, wystarczy już ludzi bić). Pozdrawiam

– napisał wówczas.

Na wyjaśnienie decyzji Mansura musieliśmy czekać kilka dni. W programie “Oktagon Live” opisał szczegółowo swoje zdanie. Stwierdził, że jednak to nie jest to, co chciałby robić w życiu.

Nie miałem jednej przyczyny, było ich wiele. Obejrzałem to z boku, wyszedłem z tego i zobaczyłem, co robię. Stwierdziłem, że jednak nie chcę – z całym szacunkiem do wszystkich zawodników i tego sportu – wychodzić do klatki półnago, ulany potem, bić drugiego człowieka, ktory tak samo ulany potem chce mi głowę urwać. Krew, pot, łzy. Stwierdziłem, że to nie jest to, co chcę robić w życiu i oddawać temu całego siebie. Jeżeli w tym sporcie nie oddasz całego siebie, to nie przejdziesz określnego poziomu.

– mówił Azhiev w programie “Oktagon Live”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis