MMA PLJan BłachowiczJon Jones umniejsza sukces Jana Błachowicza. Przesyła wiadomość do… Europy!

Jon Jones umniejsza sukces Jana Błachowicza. Przesyła wiadomość do… Europy!

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Były dominator kategorii półciężkiej UFC Jon Jones umniejsza sukces Jana Błachowicza. Polak został nowym mistrzem kategorii do 93. kilogramów po znokautowaniu Dominicka Reyesa na minionej gali UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Polak tym samym sięgnął po tytuł mistrzowski, który wcześniej należał właśnie do Jona Jonesa. “Bones” jednak go zwakował ogłaszając przejście do dywizji ciężkiej.

Jednakże po efektownym zwycięstwie nad Reyesem, z którym Jon Jones mocno się męczył, a jego wygrana decyzją sędziów była mocno komentowana i uznawana za kontrowersyjną, “Bones” obrał sobie Błachowicza za medialny cel.

Jon Jones umniejsza sukces Jana Błachowicza. Przesyła wiadomość do… Europy!

Jones na Twitterze najpierw zasugerował powrót do wagi półciężkiej na walkę z Błachowiczem, a teraz dodatkowo przesłał wiadomość całej podekscytowanej nowym mistrzem Europie. “Bones” między wierszami zasugerował, że gdyby nie zwakował tytułu mistrzowskiego, to Europa nie doczekałaby się mistrza wagi półciężkiej.

Poniższego tweeta można także odczytywać jako zachętę do tego, by fani apelowali o powrót Jona Jonesa do niższej kategorii wagowej, właśnie dla walki z Janem Błachowiczem.

“Jan i cała Europa powinni wysłać mi kosze z owocami. Nie ma za co.”

Czy Waszym zdaniem to, co wyrabia w mediach społecznościowych Jon Jones to podchody pod potencjalną walkę z Janem Błachowiczem?

Zobacz także:

Maciej Kawulski o Janie Błachowiczu: Nie sądziłem, że zajdzie aż tak daleko

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski przedstawił swoje zdanie o Janie Błachowiczu, który w miniony weekend został mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Trenerzy Janka o starciu z Jonesem: Widzieliśmy jego walkę z Reyesem i możemy sobie zwizualizować co by mogło być

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę odnotował największy sukces w karierze. Podczas UFC 253 został pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zastopował Dominicka Reyesa (12-2)..

Prezydent Duda składa gratulacje Błachowiczowi! Kiedy obrona?

Prezydent RP reaguje na wielki sukces Jana Błachowicza. Polak zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej.

Skandal na ostatniej gali UFC! A jak wy to oceniacie?

Do skandalu doszło w walce wieczoru UFC 253. Mocna reakcja Israela Adesany po obronie pasa kategorii średniej.