MMA PLUFCSkandal w UFC! Israel Adesanya udawał gwałt na Paulo Coście [WIDEO]

Skandal w UFC! Israel Adesanya udawał gwałt na Paulo Coście [WIDEO]

Skandal w UFC i to na samo zakończenie minionej gali UFC 253, na której doszło do dwóch pojedynków mistrzowskich. Tutaj chodzi o walkę wieczoru między Israelem Adesanyą a Paulo Costą.

W oktagonie lepszy w walce o tytuł mistrzowski wagi średniej okazał się Nigeryjczyk. Adesanya przeważał nad Brazylijczykiem, a w drugiej rundzie brutalnie go znokautował. Jednak jego gest wykonany tuż po zakończeniu walki budzi spory niesmak.

Skandal w UFC! Israel Adesanya udawał gwałt na Paulo Coście

Chodzi o sytuację, w której Adesanya udawał gwałt na znokautowanym wcześniej Paulo Coście. Co ciekawe, sytuację tę skomentował jeden z sędziów klatkowych Keith Peterson sugerując, że gdyby to on był odpowiedzialny za wydarzenia w oktagonie, to zdyskwalifikowałby Nigeryjczyka:

Co na to sam Adesanya? Nigeryjczyk, który dzierży pas mistrzowski wagi średniej UFC jest dumny ze swojego zachowania, a w mediach społecznościowych prosi fanów o przeróbki jego zachowania.

Tutaj ma niezłą zabawę z wyśmiewania pokonanego rywala:

A Wy jak odniesiecie się do tej sytuacji? Czy gdyby walka ta zakończyła się na odwrót i na podobny gest zdecydowałby się Costa, to Nigeryjczyk szukałby skandalu?

Zobacz także:

Jon Jones chce walki z Błachowiczem. Jest odpowiedź Polaka!

Stało się! Wczorajszej nocy Jan Błachowicz (27-8-0) został drugim w historii polskim mistrzem UFC. W co-main evencie gali UFC 253 zwyciężył przez techniczny nokaut z faworyzowanym Dominickiem Reyesem (12-2-0).

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Błachowicza! Zaskakujące słowa byłego mistrza!

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Jana Błachowicza na minionej gali UFC 253, po którym Polak sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej. “Bones” wysłał zaskakująco miłą wiadomość.