MMA PLNajnowszeUFCCain Velasquez stanie przed sądem! Jest data procesu byłego zawodnika oskarżonego o próbę zabójstwa!

Cain Velasquez stanie przed sądem! Jest data procesu byłego zawodnika oskarżonego o próbę zabójstwa!

Pojawiły się nowe informacje w sprawie byłego mistrza wagi ciężkiej UFC. Cain Velasquez już niedługo stanie przed sądem! W amerykańskich mediach pojawiła się informacja o dacie procesu, w którym Velasquez jest oskarżony m.in. o próbę zabójstwa.

Cain Velasquez stanie przed sądem

Informacja o dacie procesu, w którym Cain Velasquez stanie na ławie oskarżonych pojawiła się wczoraj podczas posiedzenia w sprawie oskarżenia byłego zawodnika mieszanych sztuk walki.

Przypominamy, że Cain Velasquez jest oskarżony o próbę zabójstwa Harry’ego Goularte, który miał molestować seksualnie czteroletniego syna byłego mistrza UFC. Velaquez miał sam próbować wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, którego najpierw ścigał samochodem oraz do którego później strzelał. Kula z postrzału Velasqueza nie trafiła jednak Harry’ego Goularte a jego ojca, który przebywał w ostrzeliwanym samochodzie.

Cain Velasquez stanie przed sądem! Jest data procesu byłego mistrza UFC oskarżonego o próbę zabójstwa!

Na 41-letnim Amerykaninie ciążą teraz zarzuty usiłowania zabójstwa, ostrzelania pojazdu mechanicznego, napaści z bronią w ręku czy noszenie naładowanej broni.

Velasquez spędził dziewięć miesięcy w areszcie, ale został z niego zwolniony za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów oraz z obowiązkiem nadzoru GPS i leczenia psychologicznego.

Teraz wiemy, że proces Caina Velasqueza odbędzie się 9 września w Santa Clara w stanie Kalifornia i wtedy poznamy wyrok w sprawie byłego mistrza UFC.

Właśnie – jakiego wyroku w tej sprawie się spodziewacie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis