MMA PLJan BłachowiczTrenerzy Janka o starciu z Jonesem: Widzieliśmy jego walkę z Reyesem i możemy sobie zwizualizować co by mogło być [WIDEO]

Trenerzy Janka o starciu z Jonesem: Widzieliśmy jego walkę z Reyesem i możemy sobie zwizualizować co by mogło być [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę odnotował największy sukces w karierze. Podczas UFC 253 został pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zastopował Dominicka Reyesa (12-2).

Trzeba przyznać, że przed walką były mistrz KSW mógł liczyć na duże wsparcie kibiców. Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzech efektownie zakończonych przed czasem. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował byłego mistrza wagi średniej Luke Rockohlda, Coreya Andersona oraz w sobotę wspomnianego Dominicka Reyesa.

Trenerzy o walce Błachowicz-Jones!

Robert Jocz i Robert Złotkowski zrobili kapitalną robotę. Trenerzy podsumowali występ Jana Błachowicza (27-8). Ponadto zostali zapytani o potencjalną walkę Błachowicza z legendarnym Jonem Jonesem (26-1).

Widzieliśmy walkę Dominicka Reyesa z Jonem Jonesem i sami możemy sobie to zwizualizować co by mogło być (..) Na razie Jona Jonesa nie ma tak naprawdę, dajmy odpocząć Jankowi. Całemu teamowi. Zostawmy decyzje na tydzień-dwa żeby coś ustalać. Cieszmy się ze zwycięstwa. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Dana White o debiucie Gamrota! Czekacie?

Dana White podczas konferencji prasowej został zapytany o debiut Mateusza Gamrota. Polak zadebiutuje już w październiku

Wiemy ile zarobił Jan Błachowicz po zdobyciu pasa! Zaskoczeni?

To był dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jan Błachowicz zostaje pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej