MMA PLFAME MMAJan Błachowicz pouczył zawodnika FAME MMA? Adrian Polak postanowił zdradzić kulisy!

Jan Błachowicz pouczył zawodnika FAME MMA? Adrian Polak postanowił zdradzić kulisy!

W ostatnich miesiącach reprezentanci różnych grup społecznych zaczęli liczniej odwiedzać kluby sportów walki. Głównym czynnikiem takiej sytuacji jest z pewnością coraz większa liczba freakowych organizacji. Nie zawsze jednak ludzie niezwiązani ze sportem potrafią się odpowiednio zachować w nowym otoczeniu. „Zachowuj się, bo ćwiczysz w naszym klubie” – miał powiedzieć były mistrz UFC Jan Błachowicz w stronę Krystiana Wilczaka podczas jednej z sesji treningowych.

Wilczak

W związku z ogromnym popytem, jaki aktualnie znajduje się na rynku Freak-Fightów, gwiazdy internetu zaczęły masowo dołączać do zawodowych klubów sportowych. Znane persony z internetu przyłączyły się do m.in. Ankosu MMA, Uniq Fight Team czy też Warszawskiego Centrum Atletyki. To właśnie WCA posiada prawdopodobnie największy zaciąg zawodników organizacji Freak-fightowych. Większość z nich występuje obecnie w organizacji FAME MMA, na której sobotnim wydarzeniu zobaczymy aż 3 reprezentantów WCA!

„Zachowuj się, bo ćwiczysz w naszym klubie”

Gośćmi środowego Hejtparku na Kanale Sportowym byli Adrian Polak i Kacper Błoński czyli właśnie zawodnicy Warszawskiego Centrum Atletyki. Ten pierwszy opowiedział o sytuacji, w której Jan Błachowicz wziął sobie na rozmowę Krystiana Wilczaka, aby przekazać mu podstawowe zasady kindersztuby panujące w WCA Fight Team.

Teraz wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie Jan Błachowicz – wtedy jeszcze aktualny mistrz UFC – i mówi do Ciebie: Ty, weź się uspokój, nie rób trzody. Zachowuj się, bo ćwiczysz u nas w klubie. I co? Idziesz na konferencję i mówisz: Ty ch**, Ty k***? No nie. Siedzi Ci to cały czas z tyłu głowy. Janek podszedł do mnie i mi coś takiego powiedział, więc wiesz.

Zobacz także:

Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs. Don Kasjo: On może już się ogłaszać na portalach o pracę!

Już w najbliższą sobotę dojdzie do rozwiązania konfliktu pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Obaj panowie od wielu miesięcy żywią do siebie olbrzymią niechęć, którą będą mogli zaprezentować podczas walki wieczoru FAME MMA 12.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis