MMA PLDon KasjoZapowiedź walki Marcin Wrzosek vs. Don Kasjo: On może już się ogłaszać na portalach o pracę!

Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs. Don Kasjo: On może już się ogłaszać na portalach o pracę!

Już w najbliższą sobotę dojdzie do rozwiązania konfliktu pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Obaj panowie od wielu miesięcy żywią do siebie olbrzymią niechęć, którą będą mogli zaprezentować podczas walki wieczoru FAME MMA 12.

Wrzosek Kasjo zapowiedź

Życiński wraca do federacji FAME po sześciu miesiącach nieobecności. Swój ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 10, gdzie przegrał przez decyzję z Normanem Parke. Wcześniej był niepokonany w swoich czterech zawodowych pojedynkach. 29-latek w zapowiedzi do tego pojedynku odniósł się do słów właścicieli organizacji KSW, którzy w przypadku porażki Wrzoska nie wyobrażają sobie dalszej współpracy z Marcinem.

„O ile Kawulski i Lewandowski podtrzymają słowo i go wypierdolą – to on na tych portalach, gdzie pracę można znaleźć niech zacznie się ogłaszać. Może go gdzieś tam do cyrku go wezmą czy gdzieś.


Dla Wrzoska będzie to debiut w okrągłej klatce FAME MMA. Zawodnik przez ostatnie 5 lat związany był z organizacją KSW – o której kontrakt zawalczy w sobotni wieczór. 34-latek posiada w swoim arsenale bardzo mocną płaszczyznę stójkową, którą niejednokrotnie odprawiał swoich poprzednich oponentów. Sam „Polishzombie” nie pozostawia złudzeń, co do wyniku walki.

Wizerunek mojego przeciwnika – chlejącego alkoholika upadlającego się notorycznie w telewizji. Nie będzie to dobrze wyglądało jak z nim przegram, dlatego zrobię wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Cała zapowiedź dostępna później:

Zobacz także:

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis