MMA PLEFM SHOWNorman ParkeZnamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Najman

Długo sportowa emerytura w wykonaniu Częstochowianina nie potrwała. Najman wrócił do klatki i szybko zdemolował Ryszarda Dąbrowskiego. Teraz jednak wydaje się, że z każdym kolejnym startem poprzeczka będzie podnoszona do góry.

Kto będzie najbliższym rywalem Najmana?

Są dwie opcje! Marcin Najman na MMA VIP 4 może zmierzyć się z Normanem Parke bądź Mirosławem Dąbrowskim. ”Misiek z Nadarzyna” traktuje poważnie swój debiut w mieszanych sztukach walki.

W tej sytuacji Mirosław zmierzy się w walce wieczoru z ”El Testosteronem”, a Andrzej Żuromski skrzyżuje rękawice z Tomaszem Chicem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman komentuje walkę Murański-Tańcula: Murańscy mają kontuzje mózgu! [WIDEO] Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z Marcinem Najmanem, który skomentował nadchodzącą walkę Jacka Murańskiego. ”Muran” zadebiutuje ostatecznie w sobotę podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański ostro o Radzikowskim: Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj, krótko! [WIDEO] Oglądaliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem obszernie podsumował swój udział w konferencji prasowej przed FAME MMA 12. ”Muran” zastąpi kontuzjowanego syna i tym samym zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis