MMA PLJan BłachowiczTak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Błachowicz

Ostatni start ”Cieszyńskiego Księcia” to walka wieczoru na gali UFC 267 w Abu Dhabi. Błachowicz od początku nie wyglądał dobrze w tym pojedynku. Brazylijczyk szybko zdobył obalenie i długo kontrolował rywala z góry – zdając przy tym sporo ciosów oraz łokci. W drugiej rundzie mieliśmy już więcej wymian.

W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” zachwiał się na nogach. Podopieczny Roberta Jocza szybko wrócił do siebie, aby zaraz serią zaskoczyć przeciwnika. Glover ponownie był z góry, ale tym razem szybko wypracował dosiad, a następnie był zza plecami. Teixeira wykorzystuje takie sytuację/okazje.

To będzie ciężka walka!

To będzie ciężki pojedynek, ale… dający dużą szansę na to, że Jan Błachowicz (28-9) w krótszym czasie zasłuży/dostanie szansę mistrzowską.

Dziennikarz Ariel Helwani na swoim blogu “Substack” wskazał najbliższego przeciwnika naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszym kwartale 2022 roku ma zmierzyć się z Aleksandarem Rakiciem (14-2).

”Rocket” pod koniec 2019 roku doznał pierwszej przegranej pod banderą UFC. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrana na punkty z Volkanem Oezdemirem należała do tych mocno dyskusyjnych.

Od tego czasu Serb odnotował dwa ważne zwycięstwa. Rakić jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Smitha oraz Thiago Santosa.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ostro do Leona Edwardsa: Zamknij mordę, pi**do! Widzieliście?

Co tu się dzieję! Niedawno informowaliśmy, że Jorge Masvidal niestety doznał kontuzji i nie zawalczy z Leon Edwardsem. Anglik zarzucił Masvidalowi, że to oszustwo i nie wierzy w tę kontuzję. Jak wiadomo do całej sprawy wtrąciło się wiele stron. Khamzat Chimaev, Gilbert Burns, a dziś swoje trzy grosze dołożył klubowy znajomy Jorge – Mateusz Gamrot.

Marcin Gortat w FAME MMA? Zdradził ile trzeba posmarować, by go przekonać do walki!

Czy Marcin Gortat kiedykolwiek zawalczy w FAME MMA? Uznawany za najlepszego koszykarza w historii Polski 37-latek podał kwotę, jaka przekonałaby go do walki w formule mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis