MMA PLBoksJan Błachowicz chce walki z Mamedem Khalidovem: Chętnie bym wyszedł z Tobą do ringu

Jan Błachowicz chce walki z Mamedem Khalidovem: Chętnie bym wyszedł z Tobą do ringu

Dzieje się! Jan Błachowicz chce walki z Mamedem Khalidovem! Były mistrz UFC publicznie zgłosił swoją kandydaturę do starcia z inną legendą polskiego MMA, która miałaby odbyć się w… boksie!

Jan Błachowicz chętny na walkę z Mamedem Khalidovem

Cieszynianin zgłosił swój akces jako potencjalnego rywala dla Mameda Khalidova w boksie w mediach społecznościowych. Na portalu X zamieścił wpis, w którym przyznał, że chętnie wszedłby do ringu z Mamedem Khalidovem.

Wpis Błachowicza jest pokłosiem nagrania, które w sieci zamieścił Khalidov. Były mistrz KSW zapowiedział, że chętnie stoczyłby kolejną walkę w formule bokserskiej, bowiem poszukuje nowych wyzwań:

“Ja się zastanawiam. Też oczywiście wakacje skończyłem i czas się brać do roboty. I pytanie – co, jakie kolejne wyzwanie? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Może nie do końca nowym dla mnie, ale czegoś innego spróbować? Dużym wyzwaniem dla mnie byłoby – i chciałbym się spróbować – w walce bokserskiej. Co o tym myślicie?” – mówił Khalidov.

Jan Błachowicz chętny na walkę z Mamedem Khalidovem

Teraz na walkę z Khalidovem chętny jest Błachowicz. Były mistrz UFC tak zgłosił swoją kandydaturę do walki z Mamedem:

“Mamed chciałby się sprawdzić w boksie? Fajny pomysł. Chętnie bym wyszedł z Tobą do ringu, Mamed. Może udałoby się coś takiego zorganizować?

Co ciekawe, fani mają już swój typ na walkę bokserską z udziałem Mameda Khalidova. W sieci bowiem zawrzało od propozycji walki np. z… Tomaszem Adamkiem. Jednym ze scenariuszy jest potencjalne starcie Khalidov vs. Adamek na jubileuszowej gali FAME MMA 20, o czym pisaliśmy tutaj:

A Wy którą walkę byście woleli zobaczyć? Mamed vs Adamek czy Mamed vs Błachowicz?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis