MMA PLTyper BetclicNowy teledysk PRO8L3Mu we współpracy z Betclic. Weź udział w RANKINGU NICEA i zdobądź wyjątkowy zegarek [WIDEO]

Nowy teledysk PRO8L3Mu we współpracy z Betclic. Weź udział w RANKINGU NICEA i zdobądź wyjątkowy zegarek [WIDEO]

W nocy z 6 na 7 września premierę miał kolejny projekt zrealizowany dla Betclic Studios w ramach współpracy z międzynarodowym konkursem młodych twórców, Papaya New Directors. Tym razem to teledysk do singla „Nicea” zapowiadającego album „PROXL3M”.

Ranking Nicea PROXL3M Betclic
Foto: Betclic

Wydawnictwo powstaje z okazji dziesiątej rocznicy działalności duetu PRO8L3M, czołowych artystów na polskiej scenie hip-hopowej. Premiera albumu odbędzie się 1 grudnia nakładem wytwórni 2020. Reżyserem teledysku jest Piotr Matejkowski, a autorem zdjęć Kajetan Plis.

Historia opowiedziana w produkcji przedstawia głównego bohatera płyty – w tej roli Andrzej Chyra – który przypadkiem spotyka się ze światem współczesnego rapu i widzi w nim nieudolne próby naśladownictwa jego własnej rzeczywistości.

Teledysk dla PRO8L3Mu to kolejny z siedmiu projektów, które powstają w ramach współpracy Papaya New Directors i marki Betclic. 23 sierpnia premierę miał dokument „Stereopsis” przedstawiający historię kontuzji i rehabilitacji legendarnego, polskiego szczypiornisty, Karola Bieleckiego. Betclic Studios to dom produkcyjny i platforma wideo wiodącego bukmachera w Polsce. Produkuje filmy o inspirujących historiach ze świata sportu, kultury i nie tylko.

 Konsekwentnie budujemy swój wizerunek w świecie hip-hopu, a produkcja teledysku najlepszego duetu w kraju to kolejny etap działań w tym segmencie. Cieszymy się, że nareszcie możemy przedstawić efekty kolaboracji Betclic z PRO8L3Mem i Papaya New Directors. Jesteśmy podekscytowani tym projektem. Wierzymy, że nie tylko wnosi on branded content Betclic na jeszcze wyższy poziom, ale także umacnia naszą pozycję w obszarze produkcji wideo. Widzimy duży potencjał w inwestowaniu w talent, wizję i kreatywność. Kolejne produkcje Betclic Studios przed nami. Niezmiennie będziemy opowiadali o ludziach, którzy wybrali swój kurs, by dokonywać rzeczy niezwykłych 

– Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

 Od początku wiedzieliśmy, że Betclic to partner, który stawia na kreatywność i autentyczność przekazu i ma chęć do tworzenia wyróżniającej się komunikacji. Dziś z dumą pokazujemy światu projekt po raz kolejny przekonując się, że to najlepszy sposób na kreowanie niestandardowych historii oraz przestrzeni twórczej dla reżyserów 

–mówi Magda Ignatowicz z Papaya New Directors.

W nowej formule Papaya New Directors organizatorzy zaproszą do współpracy wybranych twórców i twórczynie, którzy stworzą filmy dla partnerów. Wszystkie filmy zrealizowane w 2023 roku będą miały szansę powalczyć o nagrody podczas finałowej gali podsumowującej dziesiątą edycję konkursu.

RANKING NICEA

Dodatkowo, od soboty do czwartku trwać będzie akcja specjalna dla klientów z aktywnymi kontami – RANKING NICEA. Promocja bezpośrednio nawiązuje do singla zespołu PRO8L3M, do którego teledysk powstał w kooperacji z Betclic. Nasi gracze będą mogli przez 6 dni rywalizacji zbierać punkty, obstawiając dowolne wydarzenia sportowe (kupony wielokrotne z min. kursem 3,00, zakłady zawarte na wydarzenia live będą punktowane podwójnie). Dla zwycięzcy rankingu czeka wyjątkowa nagroda – zegarek o wartości ponad 40 tys. zł. Dodatkowo w puli nagród znajdzie się blisko 30 tys. zł we freebetach oraz płyty Pro8l3mu podpisane przez Oskara i Steeza.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis