MMA PLClout MMADaniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki na gali CLOUT MMA 2 w Płocku! Ruszyła sprzedaż biletów

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki na gali CLOUT MMA 2 w Płocku! Ruszyła sprzedaż biletów

Pora odsłonić pierwsze karty drugiej gali CLOUT MMA! Kolejne wydarzenie naszej organizacji odbędzie się 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku. Były zawodnik UFC i KSW Daniel Omielańczuk zadebiutuje we freak-fightach w brutalnym starciu z Denisem „Bad Boyem” Załęckim. Takiej formuły walki jeszcze nie było!

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki
Foto: CLOUT MMA

Ten konflikt rozkręcał się z tygodnia na tydzień i w końcu będzie miał swoje ujście w klatce. Daniel Omielańczuk i Denis „Bad Boy” Załęcki spotkali się już pierwszy raz twarzą w twarz i momentalnie eksplodowały emocje. Podczas drugiej konferencji przed galą CLOUT MMA 1 zrobiło się bardzo gorąco. W ruch poszły ciosy i kopnięcia, co zmusiło ochronę do interwencji i rozdzielenia zwaśnionych zawodników. W klatce będzie gorąco!

CLOUT MMA 2: Konflikt Omielańczuk – Załęcki rozstrzygnie się w klatce!

Walka Daniela Omielańczuka z Denisem „Bad Boyem” Załęckim będzie miała nietypową formułę! Pojedynek będzie odbywał się na zasadach boksu, a na pięściach zawodników znajdą się małe rękawice do MMA. To dodatkowo podgrzeje atmosferę, gwarantując ostrą bitkę.

W przypadku dwóch fauli Denisa Załęckiego podczas walki, formuła automatycznie zmieni się na MMA. To pierwsze takie starcie w historii polskich freak-fightów. Emocje gwarantowane, a to dopiero początek ogłoszeń gali CLOUT MMA, która odbędzie się 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku.

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach

CLOUT MMA 2: Ruszyła sprzedaż biletów na galę!

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 ruszyła na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis