MMA PLNajnowszeFAME MMAMamed Khalidov vs Tomasz Adamek na FAME 20? Internet huczy po deklaracji Mameda o chęci walki w boksie!

Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek na FAME 20? Internet huczy po deklaracji Mameda o chęci walki w boksie!

To byłby hit nad hitami! Starcie Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek na jubileuszowej gali FAME MMA 20? Internet aż huczy po ostatnim materiale wideo, jaki w swoich mediach społecznościowych opublikował były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd w historii polskiego MMA – Mamed Khalidov.

Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek na FAME 20

Khalidov na swoim Instagramie zamieścił wideo, w którym przyznał, że we wrześniu wrócił do pełnych treningów i teraz zastanawia się nad swoją sportową przyszłością. Mamed zadeklarował chęć walki w innej niż MMA formule walki.

43-latek wprost powiedział, że chciałby spróbować swoich sił w… boksie!

“Ja się zastanawiam. Też oczywiście wakacje skończyłem i czas się brać do roboty. I pytanie – co, jakie kolejne wyzwanie? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Może nie do końca nowym dla mnie, ale czegoś innego spróbować? Dużym wyzwaniem dla mnie byłoby – i chciałbym się spróbować – w walce bokserskiej. Co o tym myślicie?”

Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek na FAME 20?

Internet podłapał temat i zaczął huczyć o potencjalnej walce Mameda z… Tomaszem Adamkiem, do której mogłoby dojść na gali FAME MMA 20.

Właściciele największej organizacji freakowej w Europie pracują już nad kartą walk swojej jubileuszowej gali. Walką wieczoru, albo jedną z głównych wydarzeń tej imprezy mogłoby być właśnie starcie Mameda z “Góralem”.

Co ciekawe, sam Tomasz Adamek był obecny na trybunach podczas minionej gali FAME 19: Tańcula vs Ferrari, gdzie obserwował wydarzenia oktagonowe w towarzystwie menadżera i dziennikarza Mateusza Borka:

A Wy co sądzicie o takim potencjalnym zestawieniu? Czy obejrzelibyście chętnie walkę dwóch legend: 43-letniego Mameda Khalidova z 46-letnim Tomaszem Adamkiem? Na którego zawodnika stawialibyście w takim potencjalnym zestawieniu, pamiętając, że Tomasz Adamek pozostaje nieaktywny w boksie od 2018 roku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis