MMA PLNajnowszeBoksFloyd Mayweather Junior przetrzymywany w areszcie w Dubaju? Niepokojące wiadomości obiegają media!

Floyd Mayweather Junior przetrzymywany w areszcie w Dubaju? Niepokojące wiadomości obiegają media!

Bardzo niepokojące wiadomości obiegają właśnie media społecznościowe. Dowiadujemy się z nich, że jeden z najlepszych pięściarzy w historii – Floyd Mayweather Junior jest przetrzymywany w areszcie w Dubaju. Ponoć za długi.

Floyd Mayweather Junior

Świat sportów walki zaczął zastanawiać się gdzie podziewa się Floyd Mayweather Junior po tym, jak Gervonta Davis próbuje przekonać opinię publiczną, iż ten jest przetrzymywany w areszcie w Dubaju.

Teraz wiadomość tę potwierdził dziennikarz Rick Glaser.

Floyd Mayweather Junior przetrzymywany w areszcie w Dubaju? Niepokojące wiadomości obiegają media!

Glaser zdradził, że Mayweather Junior jest przetrzymywany przez służby w Dubaju ze względu na rzekome długi. Sprawę tę skomentował obserwator pięściarstwa w Polsce – Leszek Dudek, który zamieścił na portalu X krótki komentarz w sprawie:

“Floyd Mayweather przetrzymywany w Dubaju ze względu na długi niezwiązane z boksem. Przedziwna historia, ale może TBE będzie w stanie to jakoś zwrócić w świadczeniach”

Na ten moment nie wiadomo dokładnie co wydarzyło się w Dubaju, ale w tej historii najprawdopodobniej to co było w Dubaju nie zostanie w Dubaju, a opinia publiczna dowie się o konkretnych powodach zatrzymania i osadzenia w areszcie Mayweathera Juniora.

Musimy jednak na te wiadomości trochę poczekać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis