MMA PLNajnowszeBoksWściekły „Canelo” ruszył na Oscara De La Hoyę! [WIDEO]

Wściekły „Canelo” ruszył na Oscara De La Hoyę! [WIDEO]

Saul Alvarez wdał się w krótką, lecz intensywną wymianę słowną z Oscarem De La Hoyą.

„Canelo” ruszył na Oscara De La Hoyę

W nocy z soboty na niedzielę na ring wróci Saul „Canelo” Alvarez, bezdyskusyjny mistrz świata wagi super średniej zmierzy się z rodakiem Jaime Munguią. Walka pomiędzy Alvarezem i Munguią zwieńczy galę PBC w Las Vegas.

W środę natomiast obyła się konferencja poprzedzająca wydarzenie w mieście grzechu. Nie obyło się bez ekscesów.

Gdy na scenę wszedł Oscar De La Hoya, założyciel grupy Golden Boy Promotions, która odpowiedzialna jest za Munguię, zaczęło się show. W trakcie swojego przemówienia ośmiokrotny mistrz świata kilkukrotnie zaatakował Saula Alvareza.

De La Hoya wytknął „Canelo” m.in. to, że ten jest tworem firmy sygnowanej imieniem i ringowym pseudonimem Oscara, w związku z czym Meksykanin powinien być wdzięczny 51-latkowi za wszystko, co osiągnął.

ZOBACZ TAKŻE: Król na dopingu. Ryan Garcia złapany na stosowaniu niedozwolonej substancji!

Wypowiedź byłego promotora wyraźnie nie przypadła do gustu Alvarezowi. „Canelo” złapał za mikrofon, rzucił parę niecenzuralnych słów, a następnie wstał, by skonfrontować się z emerytowanym pięściarzem.

Nie masz pojęcia, o czym mówisz sk*rwysynu. Czytasz to wszystko z kartki. Napisali to dla Ciebie. Musieli Ci napisać, co masz powiedzieć ty tępa pizd*. Wszystko robią za Ciebie. Jesteś tylko tłem!

Walka Alvarez vs. Munguia już 4 maja w PPV na platformie DAZN.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis