MMA PLGrzegorz SzulakowskiGrzegorz Szulakowski otwiera nową organizację: Chcemy wejść w świat MMA z przytupem!

Grzegorz Szulakowski otwiera nową organizację: Chcemy wejść w świat MMA z przytupem!

Były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji KSW, Grzegorz Szulakowski postanowił rozwinąć swoje skrzydła jeszcze bardziej. Po otwarciu swojego klubu, MMA Solo Team Namysłów “Szuli” pochwalił się założeniem suwerennej federacji mieszanych sztuk walki.

Szuli nowa organizacja

Grzegorz Szulakowski (9-4) nie ma najlepszego czasu w swojej sportowej karierze. Wydawało się, że w 2017 roku wszystko idzie w idealnym kierunku. Po czterech zwycięskich walkach w federacji KSW, “Szuli” dostał szansę zawalczenia o tytuł mistrza kategorii lekkiej. W pojedynku z Mateuszem Gamrotem, odbił się jednak od betonowej ściany, przegrywając z ówczesnym championem przez poddanie w 4 rundzie. Kolejne dwie porażki z obecnym mistrzem – Marianem Ziółkowskim oraz Shamilem Musaevem zatrzymały jego świetnie zapowiadającą się karierę. Ostatnie pogłoski o angażu w FAME MMA oraz High League spełzły na niczym, a 36-latka nie widzieliśmy już w klatce od ponad dwóch lat. Nie przeszkadza mu to jednak, aby rozwijać się w innych dziedzinach.

Solo Combat Federation!

Po otwarciu swojego klubu w Namysłowie, “Szuli” postanowił pójść o krok dalej zakładając nową federacją mieszanych sztuk walki. Solo Combat Federation – bo tak nazywa się nowo powstała organizacja – zadebiutuje na scenie już 11 marca w Kępnie. Wydarzenie odbędzie się w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Najman i Stanowski wchodzą w dyskusję: Idź bronić kościołów razem z szefem mafii!

To nie koniec! Krzysztof Stanowski na twitterze skomentował ostatnią zaskakującą sytuację na konferencji MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem ich freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – znany wszystkim jako jeden przywódców gangu pruszkowskiego.

Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o pas The War: Od razu go polubiłem!

Denis Załęcki właściciel organizacji The War zdradził, że Adam Soroko w kolejnym pojedynku najprawdopodobniej zawalczy o pas. ”Bad Boy” zapewnia, że od razu polubił Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis