MMA PLMarcin TyburaMarcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie!

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie!

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Tybura UFC

Tybura wróci do klatki organizacji UFC po porażce, której doznał na gali UFC 267 w starciu z Aleksandrem Volkovem. Przed przegraną z Rosjaninem, 36-latek znajdował się na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Aktualnie zajmuje on dziewiątą lokatę w rankingu kategorii ciężkiej.

Tybura vs. Rozenstruik

Wydawało się, że ostatni słabszy występ „Tybura” przedefiniuje jego pozycję w czubie kategorii ciężkiej. Tak się jednak nie stało, ponieważ jak informuje dziennikarz Marcel Dorff, zawodnik Ankosu MMA w swoim następnym starciu zmierzy się z reprezentantem Surinamu – Jairzinho Rozenstruikiem (12-3). „The Pride of Suriname” okupuje 6 lokatę w rankingu czyli tylko oczko niżej, niż Volkov.33-latek przeplata w ostatnim czasie zwycięstwa z porażkami. Swój poprzedni pojedynek stoczył na gali UFC 266, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję z Curtisem Blaydesem.

Zobacz także:

Kossakowski o relacjach Murańskiego z ojcem: Nie ma nic lepszego niż dzielić sukcesy z własnym ojcem!

Ziemowit Kossakowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o postać Jacka Murańskiego. Piast długo się nie zastanawiał i od razu wspomniał o sytuacji, gdy w obronie Mateusza od razu ruszył jego ojciec. Kossakowski zapewnia, że nie ma nic lepszego niż dzielić się sukcesem z tak bliską osobą w naszym życiu.

Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o pas The War: Od razu go polubiłem!

Denis Załęcki właściciel organizacji The War zdradził, że Adam Soroko w kolejnym pojedynku najprawdopodobniej zawalczy o pas. ”Bad Boy” zapewnia, że od razu polubił Soroko.

Stanowski ostro o gali Najmana: Trzeba być naprawdę idiotą żeby chwalić się współpracą z gangsterem!

Krzysztof Stanowski postanowił zareagować! Mowa o zaskakującej sytuacji na pierwszej konferencji promującej galę MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik”. 61-latek to przede wszystkim jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis