Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanNajman i Stanowski wchodzą w dyskusję: Idź bronić kościołów razem z szefem mafii!

Najman i Stanowski wchodzą w dyskusję: Idź bronić kościołów razem z szefem mafii!

To nie koniec! Krzysztof Stanowski na twitterze skomentował ostatnią zaskakującą sytuację na konferencji MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem ich freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – znany wszystkim jako jeden przywódców gangu pruszkowskiego.

Najman

Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują robią to po raz ostatni.

Marcin Najman szybko postanowił nagrać odpowiedź, którą zobaczycie poniżej.

Jest dyskusja!

Na twitterze powstał istna burza po ogłoszeniu bossa MMA VIP. W pewnym momencie powstała dyskusja pomiędzy Marcinem Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim.

Kanalia Stanowski, który naigrywał się ze śmierci dziewczynki Anaid chce mnie pouczać jak się robi show

Idź bronić kościołów razem z szefem mafii, która zabiła więcej takich dziewczynek jak Anaid niż ty wpierdoli dostałeś.

Masz wiedzę o której nie wie prokuratura? Wydaje mi się, że tyle lat trzymając ją dla siebie popełniasz przestępstwo ! Naigrywałeś się ze śmierci dziewczynki Parchu.

Mateusz Borek o Słowiku… Jeszcze mu sto lat śpiewak tylko film usunął. Jak to nazwać ? HIPOKRYZJA

Stanowski Dzbanie, jak chcesz poszukać kryminalistów to jedź do swojego wspólnika na gromde

Ale po co miałbym tam iść? Przecież bossem twojej organizacji jest boss mafii pruszkowskiej, a twoim najbliższym rywalem jakiś podstarzały gangster. Wstydzisz się tego? Nikt nigdy nie upadł tak nisko i chciałbym napisać, że niżej się już nie da, ale obawiam się, że coś wymyślisz.

Stanowski Hipokryto, a czemu nigdy nie wypowiedziałeś się o wspólniku twojego wspólnika- Mariuszu Grabowskim. Znanym kryminaliście, który z Borkiem tworzy Grmomde?

Stanowski , oprócz naigrywania się ze śmiecić dziewczynki Anaid , przyjaźnisz się z człowiekiem, który 711 razy łączył się telefonicznie z „fryzjerem” szefem mafii piłkarskiej? Nie ma w tym kraju większego hipokryty i dzbana niż ty.

Tak, bardzo cenię sobie przyjaźń z człowiekiem, któremu nigdy nie postawiono ani jednego zarzutu. To zupełnie inny człowiek niż twój “boss” – lider zorganizowanej grupy przestępczej, która odpowiada za zbrodnie w latach 90. popełniane hurtowo.

Gdzieniegdzie natrafiam na głosy, że następny etap to Trynkiewicz jako VIP na gali. Otóż odwrotnie: Trynkiewicz to poprzedni etap. Gdybyśmy zupełnie na chłodno ocenili, kto wyrządził więcej zła, Trynkiewicz czy mafia pruszkowska, to Trynkiewicz nie miałby podejścia.

Czyli, drogi @MarcinNajman, jeśli chcesz stale podnosić poprzeczkę, to Trynkiewicz już się nie nadaje. Musisz szukać jeszcze “ambitniej”.

Zacząłem sobie porządkować myśli przed Dziennikarskim Zerem. Zapraszam!

Masz@MarcinNajman, poczytaj sobie. Wciąż możesz napisać, że zrobiłeś głupotę i wycofać się z tej kooperacji. Wszyscy zrozumieją, że mogłeś zrobić coś głupiego, bo kogo mieliby zrozumieć w takiej sytuacji, jeśli nie ciebie.

Możesz też przeprosić człowieka którego podżegałeś do samobójstwa

A pamiętasz jak ktoś na Facebooku z konta Weszło kazał innej osobie wypierdalać?

No i brawo.

Zobacz także:

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis