MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zapowiada walkę Soroko o pas The War: Od razu go polubiłem!

Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o pas The War: Od razu go polubiłem!

Denis Załęcki właściciel organizacji The War zdradził, że Adam Soroko w kolejnym pojedynku najprawdopodobniej zawalczy o pas. ”Bad Boy” zapewnia, że od razu polubił Soroko.

Soroko
Foto: The War - Rafał Lipiński

Soroko wystąpił w turnieju na trzeciej edycji The War. Jego wywiady po walce wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. W pewnym momencie można śmiało powiedzieć, że ”Soroko” stał się gwiazdą internetu. Adam pokazał w turnieju charakter i serce do walki.

Przypomnijmy, że Adam Soroko ma już też zapowiedzianą walkę na pierwszej edycji Prime Show MMA. Karateka dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Załęcki o Soroko: Bardzo charakterny chłopak!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem fansportu.pl zdradził, że chce doprowadzić do rewanżu pomiędzy Soroko, a Rosą – w stawce pas.

Bardzo charakterny chłopak. Od razu go polubiłem, bardzo sympatyczny. Duży szacunek ma do mnie, ja mam duży do niego. Bardzo ambitny i pokazał swój charakter z podwórka, charakter z kryminału no i ludzie go zobaczyli. Dostał oferty walk i teraz zarobi grube siano dopiero. Jego trener go zgłosił. Ja mu zaufałem, że pokaże klasę. Pokazał klasę. Mówił, że wystąpi na The War 4, chce rewanżu z Krystianem Rosą, tym którym jest teraz mistrzem, wygrał cały turniej. W trzeciej rundzie po prostu mdlał, także należy mu się rewanż i myślę, że zrobimy tę walkę o pas mistrzowski.

Zobacz także:

Stanowski ostro o gali Najmana: Trzeba być naprawdę idiotą żeby chwalić się współpracą z gangsterem! Widzieliście?

Krzysztof Stanowski postanowił zareagować! Mowa o zaskakującej sytuacji na pierwszej konferencji promującej galę MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik”. 61-latek to przede wszystkim jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Rafael Fiziev nie dla Gamrota! Rosjanin dostał walkę z byłym mistrzem wagi lekkiej! Kto będzie rywalem ”Gamera”?

Rafael Fiziev nie dla Mateusza Gamrota! Rosjanin otrzymał właśnie walkę z byłym mistrzem wagi lekkiej UFC i wystąpi w walce wieczoru gali, którą zaplanowano na dzień 19 lutego w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis