MMA PLNajnowszeClout MMAClout 3: Sobierajski stanie przed wielkim wyzwaniem! ”Rekordzista” zmierzy się z Szulakowskim!

Clout 3: Sobierajski stanie przed wielkim wyzwaniem! ”Rekordzista” zmierzy się z Szulakowskim!

Nie zabraknie również mocno sportowego starcia na gali Clout MMA 3 ”Santa Clout”, która dwudziestego dziewiątego grudnia odbędzie się w Warszawie. Wojciech Sobierajski stanie przed naprawdę ciekawym wyzwaniem. ”Rekordzista” zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW – Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Sobierajski

W main evencie zobaczymy starcie Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem – obie postacie dobrze znane fanom piłki nożnej. Wysoko w karcie zobaczymy także rozwiązanie konfliktu Denisa ”Bad Boya” Załęckiego z Patrykiem ”Wielkim Bu” Masiakiem.

Sobierajski ma za sobą karierę amatorską w boksie, gdzie stoczył naprawdę sporo pojedynków. Wojciech w boksie olimpijskim pokonywał chociażby dobrze znanego freak fightera – Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

To będzie sportowa walka! 

Podczas dzisiejszego programu ”Clout MMA 3 Roast Special” poznamy całą kartę walk nadchodzącej gali.

Nie zabraknie sportowych akcentów. Wojciech Sobierajski w formule bokserskiej (małych rękawicach) zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim.

Sobierajski w swoim debiucie w Clout MMA pokazał się z bardzo efektownej strony i szybko zakończył przed czasem pojedynek z Piotrem Pająkiem.

Szulakowski w swoim ostatnim pojedynku zawalczył co ciekawe w boksie. ”Szuli” sprawił niespodziankę i na punkty pokonał doświadczonego pięściarza Rafała Jackiewicza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis