MMA PLArchiwumGrzegorz SzulakowskiSzulakowski chce skończyć karierę w sportowy sposób! ”Szuli” zaoferował się organizacji KSW!

Szulakowski chce skończyć karierę w sportowy sposób! ”Szuli” zaoferował się organizacji KSW!

Grzegorz Szulakowski już dwudziestego pierwszego października stoczy swój trzeci pojedynek w freakowej organizacji. 36-latek wystąpi na PRIME SHOW MMA 6 w Toruniu, gdzie na zasadach boksu (małych rękawicach) zmierzy się z doświadczony Rafałem Jackiewiczem. ”Szuli” zaoferował się organizacji KSW, gdzie chciałby stoczyć swój ostatni pojedynek.

Szulakowski

Grzegorz Szulakowski to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej KSW. “Szuli” walkę mistrzowską przegrał jednak z ówczesnym czempionem Mateuszem Gamrotem.

”Szuli” wrócił do klatki po dłuższej przerwie. Wojownik z Namysłowa wystąpił w main evencie PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie zmierzył się z Normanem Parke. ”Stormin” po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Od samego początku widzieliśmy mocne tempo. Były zawodnik UFC wyprowadzał dużo niskich kopnięć. Grzegorz dopiął swego i zdobył efektowne obalenie, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Polak próbował też zaskoczyć skrętówką. W drugiej Szulakowski wyglądał naprawdę nieźle. Sam zaczął często wyprowadzać niskie kopnięcia i wchodzić w wymiany bokserskie z Parke. W końcówce walki Parke w parterze trafił mocnym łokciem. Pojawiło się sporo krwi.

Szulakowski chce zakończyć karierę w sportowy sposób!

Grzegorz Szulakowski (10-5) jest już bliżej niż dalej jeśli chodzi o zakończenie sportowej kariery. ”Szuli” przyznał, że chciałby to zrobić w wyjątkowy sportowy sposób.

”Szuli” zaoferował się organizacji KSW, gdzie chciałby stoczyć ostatni pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Wczoraj odbył się program, w którym doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Szulakowskim, a Jackiewiczem. Co zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis