MMA PLDon KasjoFAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych!

FAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych!

Kiedy dwa miesiące temu „Don Kasjo” ogłosił, że kończy współpracę z organizacją FAME MMA wiele osób było w ciężkim szoku. Okazuje się, że odejście Kasjusza z FAME wiąże się z dużymi konsekwencjami.

FAME MMA Don Kasjo

Odejście Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z federacji FAME MMA było olbrzymim zaskoczeniem dla kibiców. Kasjusz przeszedł po banderą Prime Show MMA, gdzie poza funkcją zawodnika jest też frontmanem oraz włodarzem nowego gracza na rynku.

Nie było do końca wiadomo, czy rozstanie 30-latka z FAME odbyło się w pozytywnym relacjach, jednak teraz już wiemy, że konsekwencje są bardzo duze.

Don Kasjo pozwany o milion złotych!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej gali FAME MMA 13, prowadzący wydarzenie, Sylwester Wardęga podzielił się z kibicami decyzją FAME MMA w sprawie „Don Kasjo”.

Chciałbym powiedzieć to, co obiecałem, że podam jakąś bardzo mocną informację. Tutaj były poruszone złote zęby, czyli można powiedzieć rzeczy kosztowne, kosztowności. Chciałbym tutaj poinformować, że z racji tego, że każdy zawodnik – ja też tak miałem – ma zakaz konkurencji nawet po zakończeniu umowy na kilka miesięcy. Kasjusz miał zakaz konkurencji na 12 miesięcy od zakończenia jego umowy, a jednak ten zakaz złamał to FAME MMA zdecydowało się go pozwać na kwotę milion złotych!

Sytuacja dostępna poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 13: Awantura na konferencji! Ojciec Ferrariego rzucił się na Polaka! [WIDEO]

Trwająca obecnie konferencja prasowa gali FAME MMA 13 z każdą częścią nabiera tempa. W ostatniej odsłonie dzisiejszego programu Adriana Polańskiego zaatakował… ojciec Ferrariego.

FAME MMA 13: Hejter postanowił uderzyć Malczyńskiego! Nikola prezentuje rzut i uspokaja całą sytuację!

Dawid Malczyński już dwudziestego szóstego marca w Gliwicach wraca do klatki. Były mistrz FAME MMA zmierzy się z Pawłem ”Ponczek” Sikorskim. Tu nie ma konfliktu, lecz jest osoba, która nie przepada za Malczyńskim. Mowa o Mariuszu ”Hejterze” Słońskim, który postanowił wziąć mikrofon.

FAME MMA 13: Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Arabem! Tu jest spina!

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach odbędzie się gala FAME MMA 13. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono nowe zestawienia. Tu jest do wyjaśnienia spięcie/konflikt. Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis