MMA PLArabFAME MMA 13: Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Arabem! Tu jest spina!

FAME MMA 13: Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Arabem! Tu jest spina!

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach odbędzie się gala FAME MMA 13. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono nowe zestawienia. Tu jest do wyjaśnienia spięcie/konflikt. Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwi.

Arab

Na tej samej gali zobaczymy trzecie starcie pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Tym razem będzie to starcie na zasadach ”no time limit”.

Po najcięższym okresie w swojej karierze, „Ferrari” odbudował się w 2021 roku wygrywając pojedynki z „Haribo” oraz Filipkiem. Teraz czeka na niego prawdopodobnie walka, która niesie ze sobą największy ładunek emocjonalny ze wszystkich do tej pory.

Szeliga-Arab na FAME MMA 13!

Podczas najbliższej gali FAME MMA 13 zobaczymy starcie pomiędzy Piotrem Szeligą, a Gabrielem Al-Sulwim. Jeszcze nie tak dawno w internecie było głośno – nie brakowało mocnych słów. Tu jest do wyjaśnienia spina/konflikt. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Gabriel to popularny raper z Świlczy. ”Arab” dostał swoją szansę w programie ”ŻywyRap” i wykorzystał ją w pełni. Gabriel został doceniony i zauważony. Jego styl oraz zachowanie szybko przypadło do gustu licznych fanów.

28-latek ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie prezentował się z naprawdę dobrej strony. Gabriel pewnie wypunktował i zdominował w parterze – Pawła Tyburskiego oraz Łukasza Lupę. Było też zastępstwo na FAME MMA 9, gdy w walce wieczoru pokonał w boksie Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Widzieliście?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Najman o Miśku z Nadarzyna: Tylko raz walczyłem z takim King Kongiem. Z Pudzianem! Co wy na to?

Marcin Najman ponownie próbuje zrobić szum wokół swojej nadchodzącej walki. “El Testosteron” wypowiedział się o Miśku z Nadarzyna, z którym skrzyżuje rękawice już 5 marca w Warszawie. Starcie to będzie walką wieczoru gali MMA VIP 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis