MMA PLFAME MMAFAME MMA 13: Hejter postanowił uderzyć Malczyńskiego! Nikola prezentuje rzut i uspokaja całą sytuację!

FAME MMA 13: Hejter postanowił uderzyć Malczyńskiego! Nikola prezentuje rzut i uspokaja całą sytuację!

Dawid Malczyński już dwudziestego szóstego marca w Gliwicach wraca do klatki. Były mistrz FAME MMA zmierzy się z Pawłem ”Ponczek” Sikorskim. Tu nie ma konfliktu, lecz jest osoba, która nie przepada za Malczyńskim. Mowa o Mariuszu ”Hejterze” Słońskim, który postanowił wziąć mikrofon.

Nikola

O ich spinie mówiło się już przy gali FAME MMA 11:

”Bocian” ostatni pojedynek stoczył w maju na gali FAME MMA 10. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego w drugiej odsłonie został znokautowany w starciu z Adrianem Polańskim.

Podczas konferencji ogłoszono następną walkę Malczyńskiego. Wypowiedzieć chciał się również Mariusz ”Hejter” Słoński, który nie przepada za Dawidem. ”Hejter” w pewnym momencie postanowił uderzyć potencjalnego rywala. Wkroczyć musiała ochrona, a dokładnie potężny Nikola Milanović. Mieliśmy rzut niczym workiem ziemniaków.

Cała konferencja poniżej:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Kossakowski wywieziony na noszach po przegranej z Kapelą! [WIDEO] Widzieliście?

Dla wielu mogła to być duża niespodzianka. Ziemowit Kossakowski już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Jasia Kapeli. To nie był dobry występ w wykonaniu byłego dziennikarza TVP Info.

Kazik Klimat Kartel ostro o Jackiewiczu! Doświadczony pięściarz apeluje o zmianę rywala! Przesadził?

Wojciech Ochnicki zaskakuje! ”Kazik Klimat Kartel” ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia bokserskiego z… Rafałem Jackiewiczem. Jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy apeluje o zmianę przeciwnika na MMA VIP 4. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis