MMA PLFAME MMAFAME MMA 13: Awantura na konferencji! Ojciec Ferrariego rzucił się na Polaka! [WIDEO]

FAME MMA 13: Awantura na konferencji! Ojciec Ferrariego rzucił się na Polaka! [WIDEO]

Trwająca obecnie konferencja prasowa gali FAME MMA 13 z każdą częścią nabiera tempa. W ostatniej odsłonie dzisiejszego programu Adriana Polańskiego zaatakował… ojciec Ferrariego.

Ojciec Ferrariego Polak

Pojedynki Adriana „Polaka” Polańskiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem zawsze są naładowane dodatkowym ładunkiem emocjonalnym. Obaj panowie zmierzą się ze sobą po raz trzeci na gali FAME MMA 13, gdzie zawalczą w formule „No Time Limit” – Jedna runda do upadłego.

Na trwającej obecnie konferencji prasowej doszło do kolejnej scysji pomiędzy zawodnikami. Niespodziewanie – sprowokowany słowami Polaka – na scenę wtargnął ojciec Amadeusza Roślika, który rzucił się na Polańskiego.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 13: Hejter postanowił uderzyć Malczyńskiego! Nikola prezentuje rzut i uspokaja całą sytuację!

Dawid Malczyński już dwudziestego szóstego marca w Gliwicach wraca do klatki. Były mistrz FAME MMA zmierzy się z Pawłem ”Ponczek” Sikorskim. Tu nie ma konfliktu, lecz jest osoba, która nie przepada za Malczyńskim. Mowa o Mariuszu ”Hejterze” Słońskim, który postanowił wziąć mikrofon.

FAME MMA 13: Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Arabem! Tu jest spina!

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach odbędzie się gala FAME MMA 13. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono nowe zestawienia. Tu jest do wyjaśnienia spięcie/konflikt. Oficjalnie Piotr Szeliga zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwi.

PRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis!

Za nami premierowa gala Prime Show MMA. Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie nie powinni być zawiedzeni, gdyż wydarzenie przyniosło sporo emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis