MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Piotr Pająk przygotowuje się w Rio De Janeiro! Zobaczcie z kim trenuje!

FAME MMA 10: Piotr Pająk przygotowuje się w Rio De Janeiro! Zobaczcie z kim trenuje!

YouTuber znany z prowadzenia kanału “Podróże Wojownika” nie próżnuje. Zawodnik przygotowuje się do kolejnej walki, która ma się odbyć na Fame MMA 10.

FAME MMA 10 Piotr Pająk
Foto: Instagram: Podróże Wojownika

Jubileuszowe wydarzenie freakowej federacji ma odbyć się już w kwietniu. Jak sam zasugerował, ma na niej wystąpić Piotr Pająk. Tym razem obóz przygotowawczy Polaka odbywa się w Rio de Janeiro. Pająk gości tam w klubie Academia Upper. Jak wynika z relacji, Youtuber miał okazję trenować z legendarnym szkoleniowcem Dedé Pederneiras. Warto zaznaczyć, że Piotr ma okazję sparować z posiadaczami czarnych pasów bjj. Na tej samej sali trenuje między innymi zawodnik UFC, Jose Aldo.

Brasilian Jiu-Jitsu Ossss 🥋😁 Trening u prawdziwej legendy! Być tu i nie trenować w GI po prostu się nie da 😄 Cieszę się ze trafiłem do tego klubu🙏🏼. Thank you bro @jesusmma21. 😁Każdy mnie tu dobrze traktuje i dobrze się czuje na treningach 😁 Przygotowania do kolejnej walki w toku 👊🏼😁

Kariera Piotra Pająka

Kanał “Podróże Wojownika” zyskał dużą popularność dzięki Borysowi Mańkowskiemu. Były mistrz KSW rozpromował Piotra podczas jednej ze swoich wizyt w Tajlandii.

Pająk jest posiadaczem purpurowego pasa brazylijskiego jiu-jitsu. W 2018 roku został mistrzem świata w amatorskim MMA, organizacji WFMC. Swój debiut w Fame MMA stoczył na 8 edycji. Piotr przegrał z Alanem Kwiecińskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka odbyła się w formule K-1 i była bardzo bliska. O zwycięstwie “Alanika” mogły zadecydować ujemne punkty przyznane YouTuberowi.

Dużo mówi się o możliwym rewanżu, tym razem w formule MMA. Nie wykluczone więc, że kwietniowy pojedynek Pająka, będzie właśnie z Alanem Kwiecińskim.

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Zawodniczka MMA Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! 28-latka o dramatycznej wiadomości na temat swojego zdrowia napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis