MMA PLBabilon MMAMagdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Foto: Instagram/ Magdalena Rak

Zawodniczka MMA Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! 28-latka o dramatycznej wiadomości na temat swojego zdrowia napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magdalenie Rak potrzebne jest teraz mocne mentalne wsparcie, które otrzyma od całego polskiego środowiska MMA!

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Magdalena Rak w zawodowym MMA stoczyła już dwie walki. Na gali FEN 19 pokonała decyzją sędziów Rafaellę Milner, a na gali Babilon MMA 16 przegrała w pierwszej rundzie przez poddanie z Różą Gumienną.

Teraz natomiast zawodniczkę tą czeka najtrudniejsza walka w życiu. Walka z rakiem:

Walczę❗

Bawię się w sporty walki od 2008r. Bywałam kontuzjowana, wiele razy ranna. Kilkukrotnie myślałam, że moje urazy wykluczą mnie z treningów i walk. Dla osoby, która jest na sali treningowej codziennie jest to równoznaczne z zawaleniem się całego świata. Za każdym razem prędzej czy później udało mi się ponownie włożyć rękawice i wrócić na ring.

Początkiem stycznia moje rękawice powędrowały na kołek.

Mega pojebane…

Pisze ten post w pierwszej kolejności dla siebie, jako swoją własną deklaracje, że się nie poddam, że przetrwam to, tak jak przetrwałam wszystko z czym mierzyłam się dotychczas.
Po drugie, ciężko będzie mi ukryć co się ze mną dzieje w najbliższym czasie, a wsparcia potrzebuje jak nigdy.

Miesiąc temu usłyszałam diagnozę, że mam chorobę nowotworową. Mój świat wywrócił się do góry nogami.
Czas na inną walkę, przed którą jestem mega obsrana…

Wiem, że większość z czytających wyjebało właśnie z butów. Uwierzcie, znam to uczucie. Ale co poradzić.
Rak vs Rak.
Jedziemy z tym 🙏

#fuckcancer

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.