MMA PLNajnowszeMMACo tu się wydarzyło? Dwie przegrane z tym samym zawodnikiem w zaskakujący sposób! [WIDEO] 

Co tu się wydarzyło? Dwie przegrane z tym samym zawodnikiem w zaskakujący sposób! [WIDEO] 

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Kazach

Gala skupiała się najbardziej na pojedynkach w MMA choć nie brakowało dwóch pojedynków w formule bokserskiej. Zwycięzcą całej rywalizacji okazał się Serik Tlekeev (9-2), który odnotował trzy zwycięstwa jednego wieczoru. W ostatnim starciu jednogłośną decyzją sędziów pokonał rodaka Bauyrzhana Kuanyshbayeva (10-3). ‘

Niecodzienna sytuacja!

Wcześniej finalista turnieju dwukrotnie zmierzył się z zaczynającym swoją przygodę w MMA – Sanjarem Tajievem (1-2). W pierwszym pojedynku Kazach próbował techniki kończącej (gilotyny). Nie było dalszej pracy nad poddaniem, a niespodziewane klepnięcie.

https://twitter.com/Grabaka_Hitman/status/1362479092357099524

Jeden z zawodników doznał kontuzji. Tym samym Sanjar Tajiev dostał szansę na natychmiastowy rewanż. Przy tej walce również nie brakuje kontrowersji. Kazachowi ponownie nie układał się pojedynek z Bauryrzahanem Kuanyshbayevem (10-3). Co zrobił w tej sytuacji? Zrezygnował z dalszego kontynuowania walki.

https://twitter.com/Grabaka_Hitman/status/1362487533817495553

Zobacz także:

FAME MMA spełnia warunek Don Kasjo! Widzieliście?

Kasjusz Życiński deklarował, że w następnym pojedynku musi zmierzyć się z zawodnikiem UFC, bo w przeciwnej sytuacji starcie z Marcinem Najmanem było jego ostatnim w FAME MMA. Freakowa organizacja spełni warunki popularnego ”Don Kasjo”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis