MMA PLNajnowszeBonus BGCBonus BGC zawalczy z Trybsonem?! Jest odpowiedź Łazarskiego Gladiatora!

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem?! Jest odpowiedź Łazarskiego Gladiatora!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Bonus Trybson

Nie od dziś wiadomo, że FEN poszukuje nowych, medialnych twarzy, które mogłyby przyciągnąć uwagę kibiców. Kilka miesięcy temu organizacja zakontraktowała Krystiana Pudzianowskiego. W ostatnich dniach głośno jest także o możliwym angażu Amadeusza Ferrariego, znanego z występów na Fame MMA. Czy Piotr Witczak byłby zainteresowany walką w FEN?

Zobaczymy, nie mówię nie, nie mówię tak. Rozmów jeszcze nie było, dopiero będą. Trenuję, mam dużo ofert walk i zdecyduję się na najlepszą.

Z kim chciałby zawalczyć Bonus?

Piotr Witczak został zapytany o potencjalnego rywala. W ostatnich dniach dużo mówiło się o możliwym pojedynku z Dariuszem Kazimierczukiem. Propozycja takiego starcia padła między innymi ze strony Marcina Najmana, który chciał zorganizować taką walkę na gali MMA VIP.

Nie nie, ja podziękuję za taką ofertę. Chcę po prostu kogoś innego. Może Krystian Pudzianowski.

Rewanż Najman – Bonus ?

Panowie po raz pierwszy spotkali się na Fame MMA 5. Najman zwyciężył przez ciosy w parterze w pierwszej rundzie. Jak się okazuje, Marcin Najman wyszedł niedawno z propozycją rewanżu.

Mogę nawet powiedzieć, że dwa dni przed walką Taxi Złotówa był na dołku i Marcin Najman zadzwonił do mnie, czy nie wejdę na zastępstwo. Ja nie przyjechałem. Fajne że tak się stało, że Szymon wygrał. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Walka Bonusa z Trybsonem?

W pewnym momencie, do Witczaka podszedł człowiek spytał możliwość walki z Pawłem Trybałą. Wojownik z Łazarza był zdecydowanie zaskoczony taką propozycją. Jak zareagował?

Dobra dobra, musi jeszcze trochę potrenować.

Oczywistym jest, że starcie Witczaka z dużo bardziej doświadczonym Trybałą nie miałoby sensu. Jak było widać Bonus doskonale zdawał sobie z tego sprawę, przez co szybko uciął temat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis