MMA PLKSWErko Jun zawalczy o pas! Walka już w tym miesiącu!

Erko Jun zawalczy o pas! Walka już w tym miesiącu!

Erko Jun powraca do startów w mieszanych sztukach walki. Bośniacki zawodnik swój następny pojedynek stoczy poza organizacją KSW. 31-latek zawalczy o pas kategorii półciężkiej federacji ISKA.

Erko Jun KSW

Niespełna 2 lata nie widzieliśmy Erko Juna (3-2) w klatce organizacji KSW. Bośniacki zawodnik ostatni pojedynek w największej federacji w Europie stoczył w listopadzie 2019 roku, kiedy na gali KSW 51, przegrał przez TKO w 2 rundzie z Mariuszem Pudzianowskim. Po tym starciu, zawodnik UFD GYM stoczył jeszcze walkę na gali EMC 5, gdzie przegrał z Damianem Olszewskim przez brutalny nokaut już w 36 sekundzie! W ostatnich dniach głośno było o wyzwaniu, jakie Erko ponownie rzucił w kierunku Mariusza Pudzianowskiego. „Pudzian” wstępnie przyjął propozycje rewanżu, jednak jak już wiemy, Jun stoczy w najbliższym czasie inną walkę.


”Erko Jun zawalczy o pas!”

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama, Erko opublikował post, w którym informuje fanów, że następny pojedynek stoczy poza organizacją KSW.


Walka odbędzie się 27 listopada w Belgii, a na szali znajdzie się pas wagi półciężkiej organizacji ISKA.

Zobacz także:

Były reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia!

Ostatnia trzecia edycja MMA VIP w Częstochowie obiła się szerokim echem na świecie. W Polsce również pojawiają się dalsze komentarze. Głównie chodzi o kontrowersyjne starcia pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Tym razem w mocnych słowach o gali Najmana wypowiedział się były reprezentant Polski.

To byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem!

Nie minęły dwa tygodnie od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już ustawiła się do niego solidna kolejka. Kolejnym zawodnikiem, który chętnie skrzyżowałby rękawice z „Pudzianem” jest… Michał Materla.

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym!

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis