MMA PLDon KasjoMirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym!

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym!

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

Kasjo

Ostatni pojedynek Kołecki stoczył siedemnastego lipca na KSW 62. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru. Nie było jednak niespodzianki. Podopieczny Mirosława Oknińskiego potrzebował zaledwie 45-sekund na znokautowanie Akopa Szostaka.

Okniński ma ciekawy pomysł! 

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych nawołuje do walki Szymona Kołeckiego (10-1) z… Kasjuszem Życińskim. Trener widzi taki pojedynek na Stadionie Narodowym!

Fame MMA 15 Na Narodowym Don Kasjo vs Kołecki W boksie

Fame MMA 15Na NarodowymDon Kasjo vs KołeckiW boksie

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, November 3, 2021

Kasjusz Życiński podczas FAME MMA 12 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Jego starcie na zasadach boksu będzie walką wieczoru najbliższej edycji. Obaj nie przepadają za sobą i nie brakuje mocnych słów. Wrzosek podczas pierwszej konferencji prasowej nie zamierzał wysłuchiwać wyzwisk w swoim kierunku i postanowił zareagować.

Zobacz także:

Wyniki oglądalności UFC 267: Jan Błachowicz magnesem! Widzieliście?

Gala UFC 267 przyniosła wiele emocji. Zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Na tej gali mogliśmy ujrzeć aż trzy pojedynki z udziałem polskich reprezentantów. To na pewno przyciągało widzów. Było wiele materiałów promujących gale.

Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]

To wyglądało naprawdę dziwnie! Pojedynek w kick-boxingu wzbudził lawinę spekulacji. Mowa o starciu pomiędzy Yi Longiem (62-12-1, 24 KO), a Ayoubą Faizą. Mnich Shaolin kopnięciem na tułów znokautował rywala. Wśród wielu internautów pojawiło się głosy, że walka mogła zostać ustawiona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis