MMA PLMarcin NajmanByły reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia!

Były reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia!

Ostatnia trzecia edycja MMA VIP w Częstochowie obiła się szerokim echem na świecie. W Polsce również pojawiają się dalsze komentarze. Głównie chodzi o kontrowersyjne starcia pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Tym razem w mocnych słowach o gali Najmana wypowiedział się były reprezentant Polski.

Najman

W walce wieczoru swój kolejny powrót z emerytury zaliczył Marcin Najman. ”El Testosteron” przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Marcin Możdżonek o gali Najmana: Są granice!

Marcin Możdżonek były reprezentant Polski na twitterze postanowił wypowiedzieć się o trzeciej edycji MMA VIP. Możdżonek ma przesłanie do Marcina Najmana. 36-latek uważa, że jest to już przesada i granice zostały przekroczone.

Hej @MarcinNajman wiem, że pinionszki i biznes, ale są granice, których nawet w takim cyrku, przekraczać nie wolno. Patologia

Możdżonek w 2020 roku postanowił zakończyć karierę. W reprezentacji rozegrał dokładnie 242 mecze. Marcin na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Chociażby – mistrz świata z Iranu, mistrz Europy z Turcji czy kapitan reprezentacji Polski seniorów.

Zobacz także:

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym! Chcielibyście to zobaczyć?

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

To byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem! Co wy na to?

Nie minęły dwa tygodnie od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już ustawiła się do niego solidna kolejka. Kolejnym zawodnikiem, który chętnie skrzyżowałby rękawice z „Pudzianem” jest… Michał Materla.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis