MMA PLKSWTo byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem!

To byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem!

Nie minęły dwa tygodnie od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już ustawiła się do niego solidna kolejka. Kolejnym zawodnikiem, który chętnie skrzyżowałby rękawice z „Pudzianem” jest… Michał Materla.

Zaledwie półtora tygodnia minęło od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już plotki o możliwym powrocie 44-latka do klatki rosną z dnia na dzień. W swoim ostatnim pojedynku na gali KSW 64, „Pudzian” w błyskawicznym tempie posłał na deski senegalskiego Bombardiera. Cała walka potrwała 18 sekund! Po tym zwycięstwie, swoje kandydatury do walki z Pudzianowskim złożyli już Erko Jun czy Phil De Fries. Nie jest to jednak najciekawsze nazwisko, ponieważ ono pojawiło się na liście kilka godzin temu.


”Pudzian, sprawdzam – ALL IN!”

Kilka godzin temu na swoim Instagramie, były mistrz KSW w wadze średniej – Michał Materla, zamieścił post, w którym zaprasza do klatki Mariusza Pudzianowskiego.


Co na to kibice oraz włodarze federacji KSW?

Warto przypomnieć, że Michał Materla rozstał się ze swoją dotychczasową organizacją – EFM SHOW, więc jest obecnie wolnym strzelcem. Swój ostatni pojedynek pod banderą KSW stoczył w listopadzie ubiegłego roku, kiedy w walce wieczoru KSW 56 musiał uznać wyższość Roberto Soldicia.

Zobacz także:

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym!

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

Rumuńskie i hiszpańskie media piszą o gali MMA VIP! Najman odpowiada i proponuje następną walkę!

Kolejne zagraniczne media w mocnych słowach komentują kontrowersyjne zestawienia, które odbyło się na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim. Warto zaznaczyć, że w Częstochowie doszło do dwóch takich zestawień