MMA PLDon KasjoDon Kasjo zdradził ile waży przed walką z Parkiem! Zostało mu dużo do zbicia: Jak nie zrobię wagi, to trudno

Don Kasjo zdradził ile waży przed walką z Parkiem! Zostało mu dużo do zbicia: Jak nie zrobię wagi, to trudno

Foto: Screen

Don Kasjo w rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził ile waży przed nadchodzącą galą FAME MMA 10, na której to zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Normanem Parkiem.

Obaj zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej w ustalonym limicie wagowym 83,90 kg. Problem jednak w Don Kasjo, który na nieco ponad miesiąc do gali waży dużo więcej i… nie zamierza robić wagi poprzez odwadnianie.

Don Kasjo zdradził ile waży przed walką z Parkiem! Zostało mu dużo do zbicia: Jak nie zrobię wagi, to trudno

Gala FAME MMA 10 odbędzie się już 15 maja, a walka Don Kasjo vs Norman Parke jest głównym wydarzeniem tej imprezy. Na miesiąc przed galą, Don Kasjo zdradził co nieco na temat swojej wagi:

“On ustalił limit wagowy 83,90. Trochę hipokryzja, bo ani razu wagi do Gamrota nie zrobił, a tutaj mi ustala wagę, kiedy ja ważyłem 97 kilogramów. Ale patrząc na to inaczej, to wydał na siebie wyrok śmierci, każąc mi zrobić tę wagę. Bo jak ja zrobię tę wagę – a postaram się przynajmniej – nie wiem czy mi się uda, bo nie będę jej robić wodą, bo nigdy nie robiłem wodą, bo to źle się odbija na hormony. A ja – pomimo tego, że nie wyglądam – staram się dbać o zdrowie. Wodą nie będę robił wagi Jak zejdzie naturalnie po treningach, to będę miał tę wagę, a jak nie, to trudno, będzie miał to co chce, czyli 30% z mojej gaży. Ale jak zrobię tę wagę, to możecie być pewni, że będzie to deklasacja, bo będę kotem takim jakim byłem sprzed lat.”

Ile na dzisiaj waży zatem Don Kasjo?

“Waga moja waha się między 92 a 93 kilogramy. Zostało mi 10 kilogramów, ale powoli schodzę. Robiłem wagę od marca, a potem dowiedziałem się, że gala jest przełożona o miesiąc, to troszkę sobie odpuściłem, z dwa weekendy. Ale postaram się na tego rywala najbardziej przygotować z dotychczasowych walk..”

Cała rozmowa do obejrzenia poniżej:

FAME MMA 9 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Michał Materla żegna się z KSW! Karierę będzie kontynuował w…EFM!

Michał Materla (36l.), prekursor, legenda polskiego MMA, rozstaje się z KSW! Wiadomo już, gdzie zawodnik będzie kontynuował karierę.

Rafał Kijańczuk o rewanżu z Marcinem Filipczakiem na FEN: Na ten moment porozumienia nie ma

Wygląda na to, że sytuacja między “Kijaną” a organizacją FEN ciągle nie jest jasna. Rafał Kijańczuk bowiem wypowiedział się o rzekomym rewanżu z Marcinem Filipczakiem, który miałby odbyć się na jednej z najbliższych gal organizacji Fight Exclusive Night.

ONE on TNT 1: Eddie Alvarez zdyskwalifikowany za ciosy w tył głowy! [WIDEO]

Eddie Alvarez (30-8, 1 N/C) przegrał z Iurim Lapicusem (15-1) na gali ONE on TNT 1. “The Underground King” został zdyskwalifikowany już w pierwszej rundzie za ciosy w tył głowy.