MMA PLDon KasjoDon Kasjo o faulach Najmana: Słyszałem jak pytał co będzie jak mnie obali

Don Kasjo o faulach Najmana: Słyszałem jak pytał co będzie jak mnie obali

Nie milką echa sobotniej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim i Marcinem Najmanem. Wielu fanów zastanawiało się czy obalenie i kopnięcie jakie wykonał El Testosteron było zaplanowane, czy był to wynik nieopanowania emocji w walce.

Kasjo Najman
Foto: Fame MMA

Nowe światło na całe zajście rzucił sam Don Kasjo. Zawodnik Fame MMA w wywiadzie udzielonym naszej redakcji przyznał, że słyszał jak jego przeciwnik pytał sędziego, jakie konsekwencje wiązałyby się z obaleniem Kasjusza.

Cały wywiad z Kasjuszem Życińskim dostępny jest [TUTAJ]

Kasjusz Życiński nie ma wątpliwości, że zagranie Marcina Najmana nie było przypadkowe.

Słyszałem, że pytał sędziego głównego co będzie jak mnie obali. No więc, no pytał już o takie chamskie zagrywki arbitrów. No z premedytacją to zrobił. No jak człowiek boksujący już dwadzieścia kilka lat ma nagle nawyk, że po nogi idzie. No gdzie nawyk taki. Z resztą, trzy miesiące trenował tylko boks.

Zdaniem Don Kasjo, zagranie El Testosterona mogło być spowodowane chęcią zyskania większej uwagi mediów i kibiców.

Przecież on to zrobił z premedytacją żeby znowu portale o nim pisały. On się chyba jara tym jak wszyscy go cisną.

Wyrzucilibyśmy go z Polski!

Wczoraj, poza kilkoma lakonicznymi wypowiedziami na mediach społecznościowych nie doczekaliśmy się żadnego oświadczenia Marcina Najmana odnośnie walki z Don Kasjo.

Dzisiaj Marcin Najman udostępnił post, w którym postawił tezę odnośnie tego, dlaczego Kasjusz nie zgodził się na walkę w formule MMA. Były bokser porównał “Króla” do Dariusza “Lwa” Kazimierczuka i Piotra “Bounsa BGC” Witczaka. El Testosteron zasugerował, że fakt, że Kasjo nie obronił obalenia w walce bokserskiej dowodzi temu, że przegrałby z nim w MMA. Co Kasjusz Życiński sądzi o takich zaczepkach?

Znaczy ja go nie obserwuje. Teraz znowu El Tost chwali się haniebnym czynem. Też nie rozumiem ludzi, którzy go obserwują. Przecież o to mu chodziło. Jakbyśmy byli zjednoczeni i wszyscy go odfollowowali to byśmy go wyrzucili z Polski.

Zobacz także:

Najman odpowiada Bońkowi i Borkowi: Niech się zajmie obsługą telefonu, by znowu swojego kopyta nie opublikował

Marcin Najman nie pozostał głuchy na obelgi i odpowiada Zbigniewowi Bońkowi i Mateuszowi Borkowi. Obaj skrytykowali “El Tesosterona” za jego “walkę” na minionej gali FAME MMA 8.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Marcina Najmana Damian Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo, która wydarzyła się na minionej gali FAME MMA 8. Po zdyskwalifikowaniu “El Testosterona” za nielegalne ciosy podczas walki z Kasjuszem Życińskim, w klatce wywołała się awantura.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis